Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1305 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 наурыздағы N 192 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Әлеуметтiк серiктестiк пен әлеуметтiк және еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi республикалық үшжақты комиссиядағы Қазақстан Республикасы Үкiметi өкiлдерiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1305  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 48, 437-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
әлеуметтiк серiктестiк пен әлеуметтiк және еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi республикалық үшжақты комиссиядағы Қазақстан Республикасы Yкiметi өкiлдерiнiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Мәсiмов                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы              Министрiнiң орынбасары, төраға
Палымбетов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Болат Әбiлқасымұлы             және бюджеттiк жоспарлау вице-
министрi;
көрсетiлген құрамнан Есiмов Ахметжан Смағұлұлы, Исаев Батырхан Арысбекұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года N 1305
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 192
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года N 1305 "О составе представителей Правительства Республики Казахстан в Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и регулированию социальных и трудовых отношений" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 48, ст. 437) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав представителей Правительства Республики Казахстан в Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и регулированию социальных и трудовых отношений:
Масимова                  - Заместителя Премьер-Министра
Карима Кажимкановича        Республики Казахстан,
председателем
Палымбетова               - вице-министра экономики
Болата Абылкасымовича       и бюджетного планирования
Республики Казахстан;
вывести из указанного состава: Есимова Ахметжана Смагуловича, Исаева Батырхана Арысбековича
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан