Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 15 қазандағы N 1054 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 наурыздағы N 203 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 маусымдағы N 674 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.06.30 N 674 Қаулысымен.
Кiлемдер мен кiлем бұйымдарын отандық өндiрушiлердiң бәсекеге қабiлеттiлiгiн арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Тауарларды жеткiлiктi дәрежеде қайта өңдеу өлшемдерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 15 қазандағы N 1054  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 42, 440-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген тауарларды жеткiлiктi дәрежеде қайта өңдеу өлшемдерiнде:
мына:
"4819-дан  Қағаздан, картоннан, целлюлоза  Дайындау, ол кезде
талшықтарының мата емес         барлық пайдаланылатын
материалдарынан жасалған        материалдар тауар
қораптар, қаптар, сөмкелер,     позициясынан
кiшi пакеттер және басқа да     ерекшеленетiн позицияда
ыдыстар                         жiктелуi тиiс.
Алайда, барлық
пайдаланылатын
материалдардың құны
түпкiлiктi өнiм бағасының
50 %-ынан аспауы тиiс   "
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"5701      Өрнектi кiлемдер және өзге де   Тоқымашылық, жайманың
дайын немесе дайын емес еденге  түгiн қырқу, аппреттеу,
төсейтiн тоқыма жабындылар      бұйымның шетiн көмкеру.
Бұл ретте пайдаланылатын
материалдар 5702, 5703,
5704, 5705 00
позицияларынан
ерекшеленетiн позицияда
жiктелуi тиiс, ал
олардың құны түпкiлiктi
өнiм бағасының 50 %-ынан
аспауы тиiс
5702        Мата кiлемдер және "кiлемдi",  Тоқымашылық, жайманың
"шумақты", "керменi" және      түгін қырқу, аппреттеу,
қолдан жасалған осыған ұқсас   бұйымның шетiн көмкеру.
кiлемдердi қоса алғанда, өзге  Бұл ретте пайдаланылатын
де дүрияландырылмаған          материалдар 5701, 5703,
немесе флокирлендiрiлмеген,    5704, 5705 00
дайын немесе дайын емес        позицияларынан
еденге төсейтiн тоқыма         ерекшеленетiн позицияда
жабындылар                     жiктелуi тиiс, ал олардың
құны түпкiлiктi өнiм
бағасының 50 %-ынан
аспауы тиiс
5705 00     Кiлемдер және дайын немесе     Тоқымашылық, жайманың
дайын емес еденге төсейтiн     түгін қырқу, аппреттеу,
өзге де тоқыма жабындылар      бұйымның шетiн көмкеру.
Бұл ретте, пайдаланылатын
материалдар 5701, 5702,
5703, 5704
позицияларынан
ерекшеленетiн позицияда
жiктелуi тиiс, ал олардың
құны түпкiлiктi өнiм
бағасының 50 %-ынан
аспауы тиiс            ".

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2003 года N 1054
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта 2006 года N 203. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2010 года № 674.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.06.2010 № 674.
В целях повышения конкурентоспособности отечественных производителей ковров и ковровых изделий Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2003 года N 1054 "Об утверждении критериев достаточной переработки товаров" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 42, ст. 440) следующие дополнения:
в критериях достаточной переработки товаров, утвержденных указанным постановлением:
после строки:
"из 4819 Коробки, мешки,              Изготовление, при котором
сумки, пакетики              все используемые материалы
и другие емкости             должны классифицироваться
из бумаги, картона,          в позиции, отличной от
целлюлозной ваты и           позиции товара.
нетканых материалов          Однако стоимость всех
из волокон целлюлозы         используемых материалов
не должна превышать 50 %
цены конечной продукции "
дополнить строками следующего содержания:
"5701  Узелковые ковры и              Ткачество, стрижка
прочие текстильные             полотна, аппретирование,
напольные покрытия,            обшивка краев изделий.
готовые или неготовые          При этом используемые
материалы должны
классифицироваться
в позиции, отличной
от позиций 5702, 5703,
5704, 5705 00, а их
стоимость не должна
превышать 50 % цены
конечной продукции
5702   Тканые ковры и                 Ткачество, стрижка
прочие текстильные             полотна, аппретирование,
напольные покрытия,            обшивка краев изделий.
нетафтинговые или              При этом используемые
нефлокированные,               материалы должны
готовые или                    классифицироваться
неготовые, включая             в позиции, отличной
"килим", "сумах",              от позиций 5701, 5703,
"кермани" и                    5704, 5705 00,
аналогичные ковры              а их стоимость не
ручной работы                  должна превышать 50%
цены конечной
продукции
5705 00 Ковры и текстильные           Ткачество, стрижка
напольные покрытия и           полотна, аппретирование,
прочие, готовые или            обшивка краев изделий.
неготовые                      При этом используемые
материалы должны
классифицироваться
в позиции, отличной
от позиций 5701, 5702,
5703, 5704, а их
стоимость не должна
превышать 50 % цены
конечной продукции    ".

2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан