Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 19 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 наурыздағы N 209 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 34 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 26.01.2018 № 34 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Ауылдық аумақтарды дамыту саласында ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi ведомствоаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 19 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Ауылдық аумақтарды дамыту саласында ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Есiмов - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ахметжан Смағұлұлы шаруашылығы министрi, төраға
Сағынов - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Замир Садықұлы коммуникация министрлiгiнiң Көлiк
инфрақұрылымын дамыту комитетi
төрағасының орынбасары
Балапанов - Қазақстан Республикасы Экономика және
Зейнелқабден Тәукенұлы бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Өңiрлiк саясат және бюджетаралық
қатынастар департаментiнiң директоры
Рафальский - Солтүстiк Қазақстан облысы Ауыл
Павел Брониславович шаруашылығы департаментiнiң директоры
мемлекеттiк тiлдегi мәтiнде "Пирогов Алексей Георгиевич" деген жол өзгерiссiз қалдырылсын;
көрсетiлген құрамнан Мырзахметов Асқар Исабекұлы, Ермұханов Әдiлше Мағрұпұлы, Құсайынов Марат Әпсеметұлы, Әбiлқайыров Армия Әбiлқайырұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 19
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2006 года N 209. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2018 года № 34.
Сноска. Утратил силу постановлением Правительства РК от 26.01.2018 № 34.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 19 "О создании Межведомственной комиссии по выработке предложений в области развития сельских территорий" следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по выработке предложений в области развития сельских территорий:
Есимова Ахметжана Смагуловича - Министра сельского
хозяйства Республики
Казахстан, председателем
Сагинова Замира Садыковича - заместителя председателя
Комитета развития
транспортной инфраструктуры
Министерства транспорта
и коммуникаций Республики
Казахстан
Балапанова - директора Департамента
Зейнелькабдена Таукеновича региональной политики и
межбюджетных отношений
Министерства экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Рафальского Павла Брониславовича - директора Департамента
сельского хозяйства
Северо-Казахстанской
области
в строке "Пироров Алексей Георгиевич - директор Департамента газовой промышленности Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" слова "Пироров Алексей Георгиевич" заменить словами "Пирогов Алексей Георгиевич";
вывести из указанного состава: Мырзахметова Аскара Исабековича, Ермуханова Адельша Магруповича, Кусаинова Марата Апсеметовича, Абулкаирова Армия Абулкаировича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан