Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 4 қыркүйектегi N 901 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 наурыздағы N 225 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 563 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.05.2014 № 563 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Мемлекеттiк күзетiлуi тиiс объектiлердiң қауiпсiздiгiн қамтамасыз етудiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 4 қыркүйектегi N 901  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 36, 364-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк күзетiлуi тиiс объектiлердi белгiлеу ережесiнде:
7-тармақтың 6) тармақшасындағы "кернеуi 220 кВ және одан жоғары таратушы қосалқы электр станциялары, энергия жүйелерiн басқарудың орталық диспетчерлiк пункттерi," деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк күзетiлуi тиiс объектiлерiнiң тiзбесiнде:
"Ерекше маңызы бар мемлекеттiк объектiлер" деген 1-бөлiмде:
"Кернеуi 220 кВ және одан жоғары таратушы қосалқы электр станциялары, энергия жүйелерiн басқарудың орталық диспетчерлiк пункттерi, гидротехникалық құрылғылар, су қоймаларының жинағыштары" деген 4-бөлiмшеде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Гидротехникалық құрылғылар, су қоймаларының жинағыштары";
реттiк нөмiрлерi 2, 3, 8, 9, 16, 17, 18, 21, 22, 25, 26, 34, 35, 36, 37, 56, 57, 70, 93, 94, 95, 96, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 112, 113, 116, 120, 121 жолдар алынып тасталсын;
"Барлығы 43 объект" деген жолдағы "43 объект" деген сөздер "10 объект" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген Тiзбеге кестеде:
"Ерекше маңызы бар мемлекеттiк объектiлер" деген 1-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 4-жолда:
"Бөлiм" деген бағанда "Кернеуi 220 кВ және одан жоғары таратушы қосалқы электр станциялары, энергия жүйелерiн басқарудың орталық диспетчерлiк пункттерi," деген сөздер алынып тасталсын;
"саны" деген бағандағы "43" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
"өзге де" деген бағандағы "36" деген сандар "3" деген санмен ауыстырылсын;
"Жиынтығы" деген жолда:
"саны" деген бағандағы "985" деген сандар "952" деген сандармен ауыстырылсын;
"өзге де" деген бағандағы "99" деген сандар "66" деген сандармен ауыстырылсын;
"Тiзбе бойынша барлығы" деген жолда:
"саны" деген бағандағы "1250" деген сандар "1217" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2003 года N 901
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2006 года N 225. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2014 года № 563
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.05.2014 № 563 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2003 года N 901 "Некоторые вопросы обеспечения безопасности объектов, подлежащих государственной охране" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 36, ст. 364) следующие изменения:
в Правилах определения объектов, подлежащих государственной охране, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 6) пункта 7 слова "распределительные электрические подстанции напряжением 220 кВ и выше, центральные диспетчерские пункты управления энергосистемами," исключить;
в Перечне объектов Республики Казахстан, подлежащих государственной охране, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1 "Особо важные государственные объекты":
в подразделе 4 "Распределительные электрические подстанции напряжением 220 кВ и выше, центральные диспетчерские пункты управления энергосистемами, гидротехнические сооружения, коллекторы водохранилищ":
заголовок изложить в следующей редакции:
"Гидротехнические сооружения, коллекторы водохранилищ";
строки, порядковые номера 2, 3, 8, 9, 16, 17, 18, 21, 22, 25, 26, 34, 35, 36, 37, 56, 57, 70, 93, 94, 95, 96, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 112, 113, 116, 120, 121 исключить;
в строке "Всего 43 объекта" слова "43 объекта" заменить словами "10 объектов";
в таблице к указанному Перечню:
в разделе 1 "Особо важные государственные объекты":
в строке порядковый номер 4:
в графе "Раздел" слова "распределительные электрические подстанции напряжением 220 кВ и выше, центральные диспетчерские пункты управления энергосистемами," исключить;
в графе "количество" цифры "43" заменить цифрами "10";
в графе "иные" цифры "36" заменить цифрой "3";
в строке "Итого":
в графе "количество" цифры "985" заменить цифрами "952";
в графе "иные" цифры "99" заменить цифрами "66";
в строке "Всего по Перечню":
в графе "количество" цифры "1250" заменить цифрами "1217";

"өзге де" деген бағандағы "240" деген сандар "207" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 сәуірден бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в графе "иные" цифры "240" заменить цифрами "207".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 апреля 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан