Демалыс күнін ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 сәуірдегі N 277 Қаулысы
Еңбекшілердің демалысы үшін қолайлы жағдайлар жасау және 2006 жылғы мамырда жұмыс уақытын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Демалыс күні 2006 жылғы 6 мамыр сенбіден 2006 жылғы 8 мамыр дүйсенбіге ауыстырылсын.
2. Қажетті өнімді шығару, қаржылықты қоса алғанда, қызметтер көрсету, сондай-ақ құрылым объектілерін іске қосу үшін еңбек, материалдық және қаржы ресурстарымен қамтамасыз етілген ұйымдарға кәсіподақ ұйымдарымен келісім бойынша 2006 жылғы 8 мамырда жұмыс жүргізуге құқық берілсін.
Көрсетілген күнгі жұмыс Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өтеледі.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переносе дня отдыха
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2006 года N 277
В целях создания благоприятных условий для отдыха трудящихся и рационального использования рабочего времени в мае 2006 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перенести день отдыха с субботы 6 мая 2006 года на понедельник 8 мая 2006 года.
2. Предоставить право организациям, которые обеспечены трудовыми, материальными и финансовыми ресурсами для выпуска необходимой продукции, оказания услуг, включая финансовые, а также ввода в действие объектов строительства, производить по согласованию с профсоюзными организациями работу 8 мая 2006 года.
Работа в указанный день компенсируется в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан