Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 20 желтоқсандағы N 1257 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 сәуірдегі N 280 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2006 жылғы республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне денсаулық сақтауға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 20 желтоқсандағы N 1257  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 48, 622-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне онкологиялық ұйымдарды сәулелi терапияның қазiргi заманғы аппараттарымен және рентген-диагностикалық жабдықтармен жарақтандыруды қоса алғанда, жергiлiктi деңгейдегi медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 14 сәуірдегі N 280
қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2005 жылғы 20 желтоқсандағы
N 1257 қаулысымен бекiтiлген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттерiне онкологиялық ұйымдарды сәулелi терапияның
қазiргi заманғы аппараттарымен және рентген-диагностикалық
жабдықтармен жарақтандыруды қоса алғанда, жергiлiктi
деңгейдегi медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын
материалдық-техникалық жарақтандыруға берiлетiн ағымдағы
нысаналы трансферттер сомасын бөлу
мың теңге
Өңірлердің
атауы
Барлығы
Әйелдер консультацияларын
(кабинеттерін), жедел және шұғыл
медициналық жәрдем станцияларын
(бөлімшелерін), ауылдық (отбасылық)
дәрігерлік амбулаториялар мен ауылдық
жерлердегі емханаларды медициналық
жабдықпен, медициналық мақсаттағы
бұйымдармен жарақтандыру
Барлығы
оның ішінде
Әйелдер
консуль-
тацияла-
ры (ка-
бинетте-
рі)
ауылдық
(отбасы-
лық) дә-
рігерлік
амбулато-
риялар
мен
ауылдық
жерлерде-
гі емха-
налар
жедел
және
шұғыл
медици-
налық
жәрдем
қызметі
Ақмола облысы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2005 года N 1257
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2006 года N 280
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2005 года N 1257 "О целевых текущих трансфертах из республиканского бюджета 2006 года областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на здравоохранение" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 48, ст. 622) следующее изменение:
распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне, включая оснащение современными аппаратами лучевой терапии и рентгенодиагностическим оборудованием онкологических организаций, утвержденное указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 апреля 2006 года N 280
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2005 года N 1257
Распределение сумм целевых текущих трансфертов
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на материально-техническое оснащение медицинских
организаций здравоохранения на местном уровне, включая
оснащение современными аппаратами лучевой терапии и
рентгенодиагностическим оборудованием онкологических
организаций
тыс. тенге
Наименование
регионов
Всего
Оснащение женских консультаций
(кабинетов), станций (отделений)
скорой и неотложной медицинской
помощи, сельских (семейных) врачебных
амбулаторий и поликлиник в сельской
местности медицинским оборудованием,
изделиями медицинского назначения
Всего
в том числе
женские
консуль-
тации
(каби-
неты)
сельские
(семей-
ные)
врачеб-
ные ам-
булато-
рии и
полик-
линики в
сельской
местности
службы
скорой и
неот-
ложной
медицин-
ской
помощи
Акмолинская
область