"Микрокредиттiк ұйымдар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 сәуірдегі N 300 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Микрокредиттiк ұйымдар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Микрокредиттiк ұйымдар туралы" Қазақстан Республикасының
2003 жылғы 6 наурыздағы Заңына өзгерiстер енгiзу туралы
1-бап.  "Микрокредиттік ұйымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 6 наурыздағы  Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2003 ж., N 4, 23-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-баптың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) қарыз алушы - микрокредиттiк ұйыммен микрокредит беру туралы шарт жасасқан жеке немесе заңды тұлға;";
3-баптың 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Микрокредиттiк ұйым, бiр қарыз алушыға арнап Қазақстан Республикасының Республикалық бюджет туралы Заңында тиiстi қаржы жылына белгiленген айлық есептiк көрсеткiштiң төрт мың еселенген мөлшерден аспайтын мөлшерде микрокредиттер береді.";
9-баптың 2-тармағындағы "шағын кәсiпкерлiктiң субъектiлерi болып табылатын" деген сөздерi алынып тасталсын;
15-баптың 3-тармағы 6) тармақшасы алынып тасталсын.
2-бап.  Осы Заң ол алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О микрокредитных организациях"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2006 года N 300
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О микрокредитных организациях".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении изменений в Закон Республики Казахстан
"О микрокредитных организациях"
Статья 1 . Внести в  Закон  Республики Казахстан от 6 марта 2003 года "О микрокредитных организациях" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2003 г., N 4, ст. 23) следующие изменения:
подпункт 1) статьи 1 изложить в следующей редакции:
"1) заемщик - физическое или юридическое лицо, заключившее с микрокредитной организацией договор о предоставлении микрокредита;";
пункт 1 статьи 3 изложить в следующей редакции:
"1. Микрокредитная организация предоставляет микрокредиты в размере, не превышающем четырехтысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного законом Республики Казахстан о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год, на одного заемщика.";
в пункте 2 статьи 9 слова "являющихся субъектами малого предпринимательства," исключить;
подпункт 6) пункта 3 статьи 15 исключить.
Статья 2.  Настоящий Закон вводится в действие со дня официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан