Тәжікстан Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 сәуірдегі N 312 Қаулысы
Тәжiкстанның оңтүстiгi мен солтүстiгiнде 2005 жылғы маусымда болған табиғат апаты зардаптарын жою үшiн Тәжiкстан Республикасына ресми iзгiлiк көмек көрсету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне Тәжiкстан Республикасына iзгiлiк көмек көрсету үшiн 2006 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резервiнен 20000 (жиырма мың) АҚШ долларына баламалы сомада қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен көрсетiлген қаражатты Тәжiкстан Республикасының "Амонатбонк" мемлекеттiк жинақ банкiнде Тәжiкстан, Душанбе ашылған N 20206840000132101000 арнайы банк шотына аударуды қамтамасыз етсiн. Алушы - Тәжiкстан Республикасы Төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс министрлiгi.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об оказании официальной гуманитарной помощи Республике Таджикистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2006 года N 312
В целях оказания официальной гуманитарной помощи Республике Таджикистан, для ликвидации последствий стихийных бедствий, произошедших в июне 2005 года на юге и севере Таджикистана, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год, средства в сумме эквивалентной 20000 (двадцать тысяч) долларам США, для
оказания гуманитарной помощи Республике Таджикистан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить перечисление указанных средств на специальный банковский счет N 20206840000132101000, открытый в Государственном Сберегательном Банке Республики Таджикистан "Амонатбонк" Душанбе, Таджикистан. Получатель - Министерство по
чрезвычайным ситуациям и гражданской обороне Республики Таджикистан.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан