Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 сәуірдегі N 340 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер бекiтілсiн.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Өнеркәсiптiк авариялардың трансшекаралық әсерi туралы конвенцияға (Хельсинки, 1992 жылғы 17 наурыз) қатысушы мемлекеттерге Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 7-тармағына сәйкес өзгерiстер туралы хабарласын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 28 сәуiрдегi
N 340 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер
1. "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшыру және зымырандарды сынақтық ұшыру жоспарлары бойынша қорытындыны (келiсудi) дайындау жөнiндегi нұсқаулық туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 1996 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 58, 570-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшыру және зымырандарды сынақтық ұшыру жоспарлары бойынша қорытындыны (келiсудi) дайындау жөнiндегi нұсқаулықта:
2-тармақтың бесiншi абзацында "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiне" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгіне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.30 № 1456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.12.14. N 1203қаулысымен.
4. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 24.10.2019 № 798 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.04.2015 № 173 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
6. "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының, қорғаныс, қауiпсiздiк және құқық тәртiбiн қорғау органдарының мұқтаждары үшiн жалпы пайдаланыстағы телекоммуникациялар желiлерiн, бiртұтас телекоммуникациялар желiлерiнiң ресурстарын дайындау мен пайдаланудың ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 164 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 4-5, 53-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк органдарының, қорғаныс, қауiпсiздiк және құқық тәртiбiн қорғау органдарының мұқтаждары үшiн жалпы пайдаланыстағы телекоммуникациялар желiлерiн, бiртұтас телекоммуникациялар желiлерiнiң ресурстарын дайындау мен пайдаланудың ережесiнде:
3-тармақта "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi (бұдан әрi - ҚР ТЖА)" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi (бұдан әрi - ҚР ТЖМ)" деген сөздермен ауыстырылсын;
мәтiндегi "ҚР ТЖА" деген аббревиатура "ҚР ТЖМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
"ТЖА" деген аббревиатура "ТЖМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2006 года № 340.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить государства-участников Конвенции о трансграничном воздействии промышленных аварий (Хельсинки, 17 марта 1992 года) об изменении в соответствии с пунктом 7 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 апреля 2006 года N 340
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года N 1996 "Об Инструкции по подготовке заключения (согласования) по планам запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 58, ст. 570):
в Инструкции по подготовке заключения (согласования) по планам запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур", утвержденной указанным постановлением:
в абзаце пятом пункта 2 слова "Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" заменить словами "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.12.2010 № 1456 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого официального опубликования).
3. (утратил силу - постановлением Правительства РК от 14 декабря 2006 года N 1203 ).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.10.2019 № 798 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.04.2015 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. В постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 164 "Об утверждении Правил подготовки и использования сетей телекоммуникаций общего пользования, ресурсов единой сети телекоммуникаций для нужд государственных органов, органов обороны, безопасности и охраны правопорядка Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 4-5, ст. 53):
в Правилах подготовки и использования сетей телекоммуникаций общего пользования, ресурсов единой сети телекоммуникаций для нужд государственных органов, органов обороны, безопасности и охраны правопорядка Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 3 слова "Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям (далее - АЧС РК)" заменить словами "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (далее - МЧС РК)";
в тексте аббревиатуру "АЧС РК" заменить аббревиатурой "МЧС РК";
аббревиатуру "АЧС" заменить аббревиатурой "МЧС".

7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.06.2016 № 364 қаулысымен.
8. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.08.17 N 777 қаулысымен.
9. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.10.2015 № 821 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
10. "Қазақстан Республикасының аумағында апатқа ұшыраған туристерге қажеттi көмек көрсететiн мамандандырылған қызметтердiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 14 мамырдағы N 450 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 19, 198-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының аумағында апатқа ұшыраған туристерге қажеттi көмек көрсететiн мамандандырылған қызметтердiң тiзбесiнде:
"Бағыныстылығы" деген бағандағы реттiк нөмiрлерi 1, 2, 3, 4, 5 және 6-жолдардағы "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын.
11. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.01.18 № 103 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
12. "Қазақстан Республикасының сақтандыру рыногын дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 1 шiлдедегi N 729 қаулысына:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының сақтандыру рыногын дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Қазақстан Республикасының сақтандыру рыногын дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
"Мiндеттi сақтандыру жүйесiн дамыту" деген 4-кiшi бөлiмде:
"Орындауға жауаптылар" деген бағанда:
реттiк нөмiрлерi 1 және 4-жолдардағы "ТЖА" деген аббревиатура "ТЖМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 1-жолда "ТСА" деген аббревиатура "ТСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын.
13. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.10.12 N 1293 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.

7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 21.06.2016 № 364.
8. (Утратил силу - от 17 августа 2006 года N 777 ).
9. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.10.2015 № 821(вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
10. В постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2003 года N 450 "Об утверждении Перечня специализированных служб, оказывающих необходимую помощь туристам, терпящим бедствие на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 19, ст. 198):
в Перечне специализированных служб, оказывающих необходимую помощь туристам, терпящим бедствие на территории Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в графе "Принадлежность" в строках, порядковые номера 1, 2, 3, 4, 5 и 6, слова "Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" заменить словами "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
11. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.01.2012 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
12. В постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2004 года N 729 "Об утверждении Программы развития страхового рынка Республики Казахстан на 2004-2006 годы":
в Программе развития страхового рынка Республики Казахстан на 2004-2006 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы развития страхового рынка Республики Казахстан на 2004-2006 годы":
в подразделе 4 "Развитие системы обязательного страхования":
в графе "Ответственный за исполнение":
в строках, порядковые номера 1 и 4, аббревиатуру "АЧС" заменить аббревиатурой "МЧС";
в строке, порядковый номер 1, аббревиатуру "АТС" заменить аббревиатурой "МТС".
13. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.10.2012 № 1293 (вводится в действие с 01.01.2013).