Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 26 мамырдағы N 639 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 3 мамырдағы N 361 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Шаруашылық басқармасы" жабық акционерлiк қоғамының жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 26 мамырдағы N 639  қаулысына  мынадай өзгерiс енгізiлсiн:
2-тармақтың 3) тармақшасындағы "967,7" деген сандар "265,3" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 1999 года N 639
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2006 года N 361
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан
от 26 мая 1999 года N 639 "Отдельные вопросы закрытого акционерного
общества "ХОЗУ" следующее изменение:
в подпункте 3) пункта 2 цифры "967,7" заменить цифрами "265,3".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан