"Қазақстан Республикасының Жер кодексіне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 мамырдағы N 369 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
"Қазақстан Республикасының Жер кодексіне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                                          Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасының Жер кодексiне өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
1-бап.  Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы   Жер кодексiне (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң жаршысы, 2003 ж., N 13, 99-құжат; 2005 ж., N 9, 26-құжат; 2006 ж., N 1, 5-құжат; N 3, 22-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
1) 92-баптағы "неғұрлым ұзақ" деген сөздер "өзге" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) 94-баптың 2-тармағындағы "талап-арыз" деген сөздерден кейiн "егер заңнамалық актiлерде өзге мерзiм көзделмесе," деген сөздермен толықтырылсын.
2-бап.  Осы Заң ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменения и дополнения в Земельный кодекс Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2006 года N 369
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики
Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменения и дополнения в Земельный кодекс Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан
О внесении изменения и дополнения в Земельный кодекс
Республики Казахстан
Статья 1.  Внести в Земельный  кодекс  Республики Казахстан от 20 июня 2003 года (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2003 г., N 13, ст. 99; 2005 г., N 9, ст. 26; 2006 г. N 1, ст. 5; N 3, ст. 22) следующие изменение и дополнение:
1) в статье 92 слова "более длительный" заменить словом "иной";
2) в пункте 2 статьи 94 после слова "иска" дополнить словами "если иной срок не предусмотрен законодательными актами".
Статья 2 . Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан