"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 21 қазандағы N 1461 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы N 419 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 21 қазандағы  N 1461 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 21 қазандағы N 1461 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
"Қазақстан Республикасының Президентi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық заңының 20-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасының iске асырылуын бақылау жөнiндегi мемлекеттiк комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 21 қазандағы N 146I Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 41, 527-құжат; 2005 ж., N 21, 244-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасында тұрғын ұй құрылысын дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасының iске асырылуын бақылау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Школьник            - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич    және сауда министрi, төрағаның                                       орынбасары
Коржова             - Қазақстан Республикасының Қаржы министрi
Наталья Артемовна
Мұханов             - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Мақсат Нұрдәулетұлы   Әкiмшiлiгi Әлеуметтiк- экономикалық                                  талдау бөлiмiнiң меңгерушiсi
Палымбетов          - Қазақстан Республикасының Экономика
Болат Әбiлқасымұлы    және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi;
көрсетiлген Мемлекеттiк комиссияның құрамынан: Мыңбаев Сауат Мұхаметбайұлы, Дунаев Арман Ғалиасқарұлы, Орынбаев Ербол Тұрмаханұлы, Келiмбетов Қайрат Нематұлы шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 1461"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2006 года N 419
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в  Указ  Президента Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 1461".
Премьер-Министр
Республики Республики
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 1461
В соответствии со  статьей 20  Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан"  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 1461 "Об образовании Государственной комиссии по контролю за реализацией Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 41, ст. 527; 2005 г., N 21, ст. 244) следующие изменения:
ввести в состав Государственной комиссии по контролю за реализацией Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденный вышеназванным Указом:
Школьника                   - Министра индустрии и торговли
Владимира Сергеевича          Республики Казахстан,
заместителем председателя
Коржову                     - Министра финансов Республики
Наталью Артемовну             Казахстан
Муханова                    - заведующего Отделом социально-
Максата Нурдаулетовича        экономического анализа Администрации
Президента Республики Казахстан
Палымбетова                 - вице-министра экономики и бюджетного
Болата Абылкасымовича         планирования;
вывести из состава указанной Государственной комиссии: Мынбаева Сауата Мухаметбаевича, Дунаева Армана Галиаскаровича, Орынбаева Ербола Турмахановича и Келимбетова Кайрата Нематовича.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан