Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1316 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 мамырдағы N 426 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.13 № 1345 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Нашақорлық пен есiрткi бизнесінің алдын алу және оларға қарсы iс-әрекет бойынша жұмысты үйлестіру мәселелерi жөнiндегi комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1316  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 48, 546-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгізiлсiн:
1) көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекiтiлген Нашақорлық пен есiрткi бизнесінің алдын алу және оларға қарсы iс-әрекет бойынша жұмысты үйлестіру мәселелерi жөнiндегі комиссия туралы ережеде:
3-тармақтың 1) тармақшасы "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрестің 2001-2005 жылдарға" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Президентiнің 2005 жылғы 29 қарашадағы N 1678  Жарлығымен  бекiтілген Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрестің 2006-2014 жылдарға" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Комиссияның төрағасы оның қызметiне басшылық етедi, оның отырыстарына төрағалық етедi, оның жұмысын жоспарлайды, оның шешімдерiнiң iске асырылуына жалпы бақылауды жүзеге асырады және қолданыстағы заңнамаға сәйкес Комиссия жүзеге асыратын қызметке, сондай-ақ салааралық, ведомствоаралық үйлестіру мен Комиссия әзiрлейтiн шешімдер үшін дербес жауапты болады. Төраға болмаған уақытта оның функцияларын орынбасары орындайды";
7-тармақ "хаттама ресiмдеуді" деген сөздерден кейiн "Комиссияның төрағасы тағайындайтын" деген сөздермен толықтырылсын;
11-тармақтың екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Хаттамаға мiндетті түрде Комиссияның барлық мүшелері қол қояды.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 19 мамырдағы
N 426 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1316 қаулысына
қосымша
Нашақорлық пен есiрткi бизнесiнiң алдын алу және оларға
қарсы iс-әрекет бойынша жұмысты үйлестiру мәселелерi
жөнiндегi комиссияның құрамы
Мұхамеджанов               - Қазақстан Республикасының Iшкi
Бауыржан Әлiмұлы             iстер министрi, төраға
Выборов                    - Қазақстан Республикасы Iшкi
Анатолий Николаевич          iстер министрлiгi Есiрткi
бизнесiне қарсы күрес және
есiрткi айналымын бақылау
комитетiнiң төрағасы, төрағаның
орынбасары
Комиссия мүшелерi :
Әбдiрайымов                - Қазақстан Республикасы Бас
Асылбек Түрiкбайұлы          прокуратурасы әлеуметтiк саладағы
заңдылықты қадағалау бөлiмiнiң
бастығы
Ахметова                   - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Ләззат Жамбылқызы            сақтау министрлiгiнiң Фармация
комитетi фармацевтикалық бақылау
басқармасының бастығы
Байсеркин                  - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Бауыржан Сәтжанұлы           сақтау министрлiгi Емдеу-алдын
алу жұмысы департаментiнiң
директоры
Бiлiсбеков                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Нұрғали Дәулетбекұлы         қауiпсiздiк комитетi Экономикалық
қауiпсiздiк департаментiнiң
бастығы
Иванова                    - Қазақстан Республикасы Экономика
Наталья Николаевна           және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi Мемлекеттiк аппарат,
құқықтық жүйе және қауiпсiздiк
шығыстарын жоспарлау
департаментiнiң директоры
Қарабалаева                - Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Алтын Көпбергенқызы          Соты жанындағы Сот әкiмшiлiгi
комитетi Облыстардағы соттар мен
әкiмшiлердiң қызметiн ұйымдастыру
департаментiнiң директоры
Құсдәулетов                - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Дулат Рашидұлы               вице-министрi
Нагай                      - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Олег Петрович                министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару
жүйесi комитетi төрағасының
бiрiншi орынбасары
Нәзiров                    - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Болат Темiрболатұлы          министрлiгiнiң Штабтар бастықтары
комитетi төрағасының орынбасары -
Штабтар бастықтары комитетi
Тәрбие және психологиялық жұмыс
департаментiнiң бастығы
Оразалиева                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Зәбира Жандарқызы            министрлiгi Заң қызметi
департаментiнiң директоры
Тәшiбаев                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Мұрат Сейiтжанұлы            iстер министрлiгi Халықаралық
ұйымдар және көп жақты
ынтымақтастық департаментiнiң
директоры
Танысбай                   - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Ләззат Мұратқызы             және ақпарат министрлiгiнiң
Ақпарат және мұрағат комитетi
төрағасының орынбасары
Өтешев                     - Қазақстан Республикасы Бiлiм
Нұрлан Сүлейменұлы           және ғылым министрлiгi Жастар
саясаты департаментiнiң директоры

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 1316
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2006 года N 426. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1345
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.12.2010 N 1345.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года № 1316 «Об образовании Комиссии по вопросам координации работы по профилактике и противодействию наркомании и наркобизнесу» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 48, ст. 546) следующие изменения и дополнение:
1) приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
2) в Положении о Комиссии по вопросам координации работы по профилактике и противодействию наркомании и наркобизнесу, утвержденном указанным постановлением:
в подпункте 1) пункта 3 слова «на 2001-2005 годы» заменить словами «на 2006-2014 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2005 года № 1678»;
пункт 6 изложить в следующей редакции:
«6. Председатель Комиссии руководит ее деятельностью, председательствует на ее заседаниях, планирует ее работу, осуществляет общий контроль над реализацией ее решений и несет в соответствии с действующим законодательством персональную ответственность за деятельность, осуществляемую Комиссией, а также межотраслевую, межведомственную координацию и за решения, вырабатываемые Комиссией. Во время отсутствия председателя его функции выполняет заместитель.»;
пункт 7 дополнить словами «, назначаемый председателем Комиссии.»;
абзац второй пункта 11 изложить в следующей редакции:
«Протокол подписывается в обязательном порядке всеми членами Комиссии.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 мая 2006 года № 426
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2003 года № 1316
Состав
Комиссии по вопросам координации работы по профилактике
и противодействию наркомании и наркобизнесу
Мухамеджанов            - Министр внутренних дел
Бауржан Алимович          Республики Казахстан, председатель
Выборов                 - председатель Комитета по борьбе с
Анатолий Николаевич       наркобизнесом и контролю за оборотом
наркотиков Министерства внутренних дел
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Члены Комиссии:
Абдраимов               - начальник отдела по надзору за
Асилбек Туркбаевич        законностью в социальной сфере
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
Ахметова                - начальник управления фармацевтического
Ляззат Джамбуловна        контроля Комитета фармации Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Байсеркин               - директор Департамента
Бауыржан Сатжанович       лечебно-профилактической работы
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Билисбеков              - начальник Департамента экономической
Нургали Даулетбекович     безопасности Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
Иванова                 - директор Департамента планирования
Наталья Николаевна        расходов государственного аппарата,
правовой системы и безопасности
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Карабалаева             - директор Департамента по организации
Алтын Копбергеновна       деятельности судов и Администраторов в
областях Комитета по судебному
администрированию при Верховном Суде
Республики Казахстан
Куставлетов             - вице-министр юстиции Республики Казахстан
Дулат Рашидович
Нагай                   - первый заместитель председателя Комитета
Олег Петрович             уголовно-исполнительной системы
Министерства юстиции Республики Казахстан
Назиров                 - заместитель председателя Комитета
Булат Темирбулатович      начальников штабов - начальник
Департамента воспитательной и
психологической работы Комитета
начальников штабов Министерства
обороны Республики Казахстан
Оразалиева              - директор Департамента юридической
Забира Жандаровна         службы Министерства финансов
Республики Казахстан
Ташибаев                - директор Департамента международных
Мурат Сейтжанович         организаций и многостороннего
сотрудничества Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Танысбай                - заместитель председателя Комитета
Ляззат Муратовна          информации и архивов Министерства
культуры и информации
Республики Казахстан
Утешев                  - директор Департамента молодежной
Нурлан Сулейменович       политики Министерства образования
и науки Республики Казахстан