"Қызылорда қаласындағы ағынды суларды биологиялық тазарту станциясы" объектiсiн республикалық меншiктен Қызылорда облысының коммуналдық меншiгiне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 мамырдағы N 427 Қаулысы
"Мемлекеттiк мүлiктi мемлекеттiк меншiктiң бiр түрiнен екiншi түрiне беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81  қаулысына  сәйкес және мемлекеттiк меншiктi тиiмдi басқару мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қызылорда қаласында орналасқан "Қызылорда қаласындағы ағынды суларды биологиялық тазарту станциясы" объектiсi белгiленген тәртiппен республикалық меншiктен Қызылорда облысының коммуналдық меншiгiне берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен және Қызылорда облысының әкiмдiгiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген объектiнi қабылдау-беру жөнiндегi қажеттi iс-шараларды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О передаче объекта "Станция биологической очистки сточных вод в городе Кызылорде" из республиканской собственности в коммунальную собственность Кызылординской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2006 года N 427
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" и в целях эффективного управления государственной собственностью Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном порядке из республиканской собственности в коммунальную собственность Кызылординской области объект "Станция биологической очистки сточных вод в городе Кызылорде", расположенный в городе Кызылорде.
2. Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматом Кызылординской области в установленном законодательством порядке осуществить
необходимые мероприятия по приему-передаче указанного в пункте 1 настоящего постановления объекта.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан