Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 мамырдағы N 434 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 50, 648-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасында:
1) бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасының бүкiл мәтiнi бойынша 250, 350 және 465 бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiлерi мынадай редакцияда жазылсын:
"250 Облыстың Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаментi (басқармасы)
350 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаментi (басқармасы)
465 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлiмi";
02 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
1 "Әскери мұқтаждар" кiшi функциясында:
678 "Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы" бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 005 бюджеттiк бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Әскери қызметшiлердi тұрғын үймен қамтамасыз ету";
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
5 "Медициналық көмектiң басқа түрлерi" кiшi функциясында:
353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Денсаулық сақтау департаментi (басқармасы)" бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi бойынша 012 "Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету" бюджеттiк бағдарламасы бойынша 101 "Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары" кiшi бюджеттiк бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"101 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары";
9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi" бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 104 бюджеттiк бағдарламамен толықтырылсын:
"104 Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес";
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" кiшi функциясында:
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс департаментi (басқармасы)" бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi бойынша:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2006 года N 434. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года N 45.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.01.2009 N 45 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 50, ст. 648) следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
1) в функциональной классификации расходов бюджета:
по всему тексту функциональной классификации расходов бюджета администраторов бюджетных программ 250, 350 и 465 изложить в следующей редакции:
"250 Департамент (Управление) по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
350 Департамент (Управление) по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения, столицы
465 Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)";
в функциональной группе 02 "Оборона":
в функциональной подгруппе 1 "Военные нужды":
по администратору бюджетных программ 678 "Республиканская гвардия Республики Казахстан" дополнить бюджетной программой 005 следующего содержания:
"005 Обеспечение жильем военнослужащих";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 5 "Другие виды медицинской помощи":
по администратору бюджетных программ 353 "Департамент (Управление) здравоохранения города республиканского значения, столицы" по бюджетной программе 012 "Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях" бюджетную подпрограмму 101 "Областные базы спецмедснабжения" изложить в следующей редакции:
"101 Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":
по администратору бюджетных программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" дополнить бюджетной программой 104 следующего содержания:
"104 Борьба с наркоманией и наркобизнесом";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 373 "Департамент (Управление) строительства города республиканского значения, столицы":

017 "Инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" бюджеттiк бағдарламасы 011 "Бағдарламаны республикалық бюджеттен берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске асыру" және 015 "Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен iске асыру" кiшi бюджеттiк бағдарламаларымен бiрге алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 008 бюджеттiк бағдарламасы мен 011 және 015 кiшi бюджеттiк бағдарламалары бар 371 бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"371 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық департаментi (басқармасы)
008 "Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
011 Бағдарламаны республикалық бюджеттен берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске асыру
015 Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен iске асыру";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" кiшi функциясында:
375 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Ауыл шаруашылық атқарушы органы" бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi бойынша 010 "Мал көмiндiлерiнiң (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету және салу бюджеттiк бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"010 Мал көмiндiлерiнiң (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету";
462 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлiмi" бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi бойынша 003 "Мал көмiндiлерiнiң (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету және салу" бюджеттiк бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"003 Мал көмiндiлерiнiң (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету";
6 "Жер қатынастары" кiшi функциясында:
614 "Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгi" бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 100 кiшi бюджеттiк бағдарламасы бар 112 бюджеттiк бағдарламамен толықтырылсын:
"112 "Электрондық үкiмет" құру
100 Мемлекеттiк жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесін құру";
463 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi" бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 006 бюджеттiк бағдарламамен толықтырылсын:
"006 Аудандық маңызы бар қалалар, қаладағы аудандар, кенттер, ауылдар (селолар), ауылдық (селолық) округтер шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
1 "Экономикалық қызметтердi реттеу" кiшi функциясында:
мынадай мазмұндағы 007 бюджеттiк бағдарламасы бар 220 бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"220 Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
007 Қаржылық сiлкiнiстердi ерте табу, аумақтық дамуды жоспарлау жүйесiн құру және қаржы-экономикалық сектор қызметкерлерiнiң кәсiби деңгейiн арттыру";
9 "Басқалар" кiшi функциясында:

бюджетную программу 017 "Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры с бюджетными подпрограммами 011 "Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета" и 015 "Реализация программы за счет средств местного бюджета" исключить;
дополнить администратором бюджетных программ 371 с бюджетной программой 008 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"371 Департамент (Управление) энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
008 Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
015 Реализация программы за счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
по администратору бюджетных программ 375 "Исполнительный орган сельского хозяйства города республиканского значения, столицы" бюджетную программу 010 "Обеспечение функционирования и строительство скотомогильников (биотермических ям)" изложить в следующей редакции:
"010 Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)";
по администратору бюджетных программ 462 "Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)" бюджетную программу 003 "Обеспечение функционирования и строительство скотомогильников (биотермических ям)" изложить в следующей редакции:
"003 Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)";
в функциональной подгруппе 6 "Земельные отношения":
по администратору бюджетных программ 614 "Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами" дополнить бюджетной программой 112 с бюджетной подпрограммой 100 следующего содержания:
"112 Создание "электронного правительства"
100 Создание автоматизированной информационной системы Государственного земельного кадастра";
по администратору бюджетных программ 463 "Отдел земельных отношений района (города областного значения)" дополнить бюджетной программой 006 следующего содержания:
"006 Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 1 "Регулирование экономической деятельности":
дополнить администратором бюджетных программ 220 с бюджетной программой 007 следующего содержания:
"220 Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
007 Создание системы раннего обнаружения финансовых потрясений, планирования территориального развития и повышение профессионального уровня работников финансово-экономического сектора";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":

120 "Облыс әкiмiнiң аппараты" бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi 006 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бюджеттiк бағдарламасымен бiрге алынып тасталсын;
121 "Республикалық маңызы бар қала, астана әкiмiнiң аппараты" бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi 006 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бюджеттiк бағдарламасымен бiрге алынып тасталсын;
122 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты" бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi 003 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бюджеттiк бағдарламасымен бiрге алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттiк бағдарламасы бар 257 бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"257 Облыстың қаржы департаментi (басқармасы)
005 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту";
мынадай мазмұндағы 012 бюджеттiк бағдарламасы бар 356 бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"356 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Қаржы департаментi (басқармасы)
012 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту";
мынадай мазмұндағы 014 бюджеттiк бағдарламасы бар 452 бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"452 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Қаржы бөлiмi
014 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту";
220 "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi" бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi бойынша:
007 "Қаржылық сiлкiнiстердi ерте табу, аумақтық дамуды жоспарлау жүйесiн құру және қаржы-экономикалық сектор қызметкерлерiнiң кәсiби деңгейiн жоғарылату" бюджеттiк бағдарламасы алынып тасталсын;
2) бюджеттiк шығыстардың экономикалық сыныптамасында:
1 "Ағымдағы шығындар" санатында:
3 "Ағымдағы трансферттер" сыныбында:
310 "Заңды тұлғаларға берiлетiн ағымдағы трансферттер" iшкi сыныбында:
"Атауы" бағанындағы 311 "Заңды тұлғаларға берiлетiн субсидиялар" ерекшелiгiнiң атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"311 Шаруа (фермер) қожалықтарына және заңды тұлғаларға берiлетiн субсидиялар".
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

администратора бюджетных программ 120 "Аппарат акима области" с бюджетной программой 006 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" исключить;
администратора бюджетных программ 121 "Аппарат акима города республиканского значения, столицы" с бюджетной программой 006 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" исключить;
администратора бюджетных программ 122 "Аппарат акима района (города областного значения)" с бюджетной программой 003 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" исключить;
дополнить администратором бюджетных программ 257 с бюджетной программой 005 следующего содержания:
"257 Департамент (Управление) финансов области
005 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
дополнить администратором бюджетных программ 356 с бюджетной программой 012 следующего содержания:
"356 Департамент (Управление) финансов города республиканского значения, столицы
012 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
дополнить администратором бюджетных программ 452 с бюджетной программой 014 следующего содержания:
"452 Отдел финансов района (города областного значения)
014 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
по администратору бюджетных программ 220 "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан":
бюджетную программу 007 "Создание системы раннего обнаружения финансовых потрясений, планирования территориального развития и повышение профессионального уровня работников финансово-экономического сектора" исключить;
2) в экономической классификации расходов бюджета:
в категории 1 "Текущие затраты":
в классе 3 "Текущие трансферты":
в подклассе 310 "Текущие трансферты юридическим лицам":
в графе "Наименование" название специфики 311 "Субсидии юридическим лицам" изложить в следующей редакции:
"311 Субсидии крестьянским (фермерским) хозяйствам и юридическим лицам".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан