Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Қытай Халық Республикасының Үкiметi арасындағы Мұнай және газ саласындағы ынтымақтастық туралы келiсiмнiң қатысушысы болмау ниетi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 мамырдағы N 441 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 қыркүйекте Алматыда жасалған Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Қытай Халық Республикасының Үкiметi арасындағы Мұнай және газ саласындағы ынтымақтастық туралы келiсiмнiң қатысушысы болмау ниетi туралы қытай тарабына хабардар етсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О намерениях Правительства Республики Казахстан не становиться участником Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о сотрудничестве в области нефти и газа
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2006 года N 441
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить китайскую сторону о намерении Правительства Республики Казахстан не становиться участником Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о сотрудничестве в области нефти и газа, совершенного в Алматы 24 сентября 1997 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан