Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 1 тамыздағы N 776 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 мамырдағы N 451 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 қазандағы N 987 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.10.23 N 987 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қоршаған ортаның сапасын тұрақтандыру мәселелерi жөнiнде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 1 тамыздағы N 776  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 31, 313-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 25 мамырдағы
N 451 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 1 тамыздағы
N 776 қаулысына
қосымша
Қоршаған ортаның сапасын тұрақтандыру мәселелерi жөнiндегi
комиссияның құрамы
Ысқақов                 - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Әбдiлдәұлы         ортаны қорғау министрi, төраға
Бiрәлиев                - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Әлжан Хамидулаұлы         ортаны қорғау вице-министрi,
төрағаның орынбасары
Ыдырысова               - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Светлана Кирилқызы        ортаны қорғау министрлiгiнiң
Табиғатты қорғауды бақылау комитетi
төрағасының орынбасары, хатшы
Әбдiмомынов             - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Азамат Құрманбекұлы       және ғылым вице-министрi
Бектұров                - Қазақстан Республикасының Көлiк
Азат Ғаббасұлы            және коммуникация вице-министрi
Палымбетов              - Қазақстан Республикасының
Болат Әбiлқасымұлы        Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Петров                  - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович        жағдайлар вице-министрi
Райымбеков              - Қазақстан Республикасының Жер
Каналбек Өтжанұлы         ресурстарын басқару агенттiгi
төрағасының орынбасары
Белоног                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Анатолий Александрович    сақтау министрлiгi Мемлекеттiк
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетiнiң төрағасы -
Қазақстан Республикасының Бас
мемлекеттiк санитарлық дәрiгерi
Сүлейменов              - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Нәсiполла Зейнуллұлы      ортаны қорғау министрлiгi Табиғатты
қорғауды бақылау комитетiнiң
төрағасы
Сүлейменов              - Қазақстан Республикасының Ауыл
Қанат Бостанұлы           шаруашылығы министрлiгi Балық
шаруашылығы комитетiнiң төрағасы
Бертiсбаев              - Қазақстан Республикасының
Несiпқұл Бертiсбайұлы     Энергетика және минералдық
ресурстары министрлiгi Электр
энергетикасы және қатты отын
департаментiнiң директоры

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2003 года N 776
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2006 года N 451. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2007 года N 987
Сноска. Постановление Правительства РК от 25 мая 2006 г. N 451 утратило силу постановлением Правительства РК от 23 октября 2007 г. N  987 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2003 года N 776 "Об образовании комиссии по вопросам стабилизации качества окружающей среды" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 31, ст. 313) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2006 года N 451
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 августа 2003 года N 776
Состав комиссии
по вопросам стабилизации качества окружающей среды
Искаков                 - Министр охраны окружающей среды
Нурлан Абдильдаевич       Республики Казахстан, председатель
Бралиев                 - вице-министр охраны окружающей среды
Альжан Хамидулаевич       Республики Казахстан,
заместитель председателя
Идрисова                - заместитель председателя Комитета
Светлана Кирилловна       природоохранного контроля Министерства
охраны окружающей среды Республики
Казахстан, секретарь
Абдымомунов             - вице-министр образования и науки
Азамат Курманбекович      Республики Казахстан
Бектуров                - вице-министр транспорта и
Азат Габбасович           коммуникаций Республики Казахстан
Палымбетов              - вице-министр экономики и бюджетного
Болат Абылкасымович       планирования Республики Казахстан
Петров                  - вице-министр по чрезвычайным
Валерий Викторович        ситуациям Республики Казахстан
Раймбеков               - заместитель Председателя Агентства
Каналбек Утжанович        Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Белоног                 - председатель Комитета государственного
Анатолий Александрович    санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан - Главный государственный
санитарный врач Республики Казахстан
Сулейменов              - председатель Комитета природоохранного
Насиполла Зейнуллович     контроля Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Сулейменов              - председатель Комитета рыбного
Канат Бостанович          хозяйства Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Бертисбаев              - директор Департамента электроэнергетики
Несипкул Бертисбаевич     и твердого топлива Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан