Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен шұғыл шығындарға қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 мамырдағы N 469 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қостанай облысының әкiмiне Жiтiқара қаласында 2005-2006 жылдардың жылыту маусымын аяқтау үшiн 2006 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 40 (қырық) миллион теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2006 года N 469
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить акиму Костанайской области из резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты, предусмотренные в республиканском бюджете на 2006 год 40 (сорок) миллионов тенге для окончания отопительного сезона 2005-2006 годов в городе Житикара.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан