Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 26 қазандағы N 1072 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 мамырдағы N 481 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасының сот сараптамасы жүйесiн дамыту тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi 2006-2008 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 26 қазандағы N 1072  қаулысына  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының сот сараптамасы жүйесiн дамыту тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi 2006-2008 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
"Сот сараптамасы қызметiн ғылыми және әдiстемелiк қамтамасыз етудi жетiлдiру" деген 3-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 1-жолдың "Аяқталу нысаны" деген 3-бағанында "Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулысының жобасы" деген сөздер "мүдделi мемлекеттiк органдардың бірлескен бұйрығы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2005 года N 1072
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2006 года N 481
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2005 года N 1072 "О Плане мероприятий по реализации Концепции развития судебно-экспертной системы Республики Казахстан на 2006-2008 годы" следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации Концепции развития судебно-экспертной системы Республики Казахстан на 2006-2008 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 "Совершенствование научного и методического обеспечения судебно-экспертной деятельности":
в графе 3 "Форма завершения" строки, порядковый номер 1, слова "проект постановления Правительства Республики Казахстан" заменить словами "совместный приказ заинтересованных государственных органов".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан