Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң төтенше резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 мамырдағы N 482 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Шығыс Қазақстан облысының әкiмiне Шығыс Қазақстан облысының Абай, Аягөз, Жарма, Зайсан, Күршiм, Тарбағатай, Ұлан және Үржар аудандарында дауылды жел салдарынан бүлiнген және қираған мемлекеттiк мекемелер ғимараттарын, тұрғын үйлердi, инженерлiк құрылыстарды, электр беру және байланыс желiлерiн жөндеуге және қалпына келтiруге 2006 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердiң аумағындағы табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резервiнен 57000000 (елу жетi миллион) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Шығыс Қазақстан облысының әкiмi 2007 жылғы 10 қаңтарға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiне 2006 жылы орындалған жұмыстардың көлемі мен құны туралы есептi ұсынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2006 года N 482
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить акиму Восточно-Казахстанской области из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств, 57000000 (пятьдесят семь миллионов) тенге на ремонт и восстановление зданий государственных учреждений, жилых домов, инженерных сооружений, линий электропередачи и связи, поврежденных и разрушенных вследствие ураганного ветра, пронесшегося в Абайском, Аягозском, Жарминском, Зайсанском, Курчумском, Тарбагатайском, Уланском и Урджарском районах Восточно-Казахстанской области.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Акиму Восточно-Казахстанской области в срок до 10 января 2007 года представить в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан отчет об объемах и стоимости выполненных работ за 2006 год.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан