Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 9 ақпандағы N 94 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 1 маусымдағы N 488 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2006 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 9 ақпандағы N 94  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2006 ж., N 5, 42-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2006 жылға арналған жоспарында:
реттiк нөмiрi 4-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 38-1-жолмен толықтырылсын:
"38-1.  Мемлекеттiк  Қаржыминi  шiлде тамыз қыркұйек  Ә.А.Смайылов
сатып алу
туралы
(жаңа редакция)                                        ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2006 года N 94
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2006 года N 488
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2006 года N 94 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2006 год" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 5, ст. 42) следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2006 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 4, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 38-1, следующего содержания:
"38-1. О государственных  МФ   июль  август  сентябрь  Смаилов А.А.
закупках
(новая редакция)                                            ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан