Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 16 маусымдағы N 776 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 1 маусымдағы N 489 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Ресей Федерациясы жалға алған сынақ полигондарының құрамынан шығарылатын мүлiктi қабылдап алу жөнiнде бiрлескен комиссияның қазақстандық бөлiгiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 16 маусымдағы N 776  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымша қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 1 маусымдағы
N 489 қаулысына
қосымша
"Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1999 жылғы 16 маусымдағы
N 776 қаулысына
қосымша
Ресей Федерациясы жалға алған сынақ полигондарының құрамынан
шығарылатын мүлiктi қабылдап алу жөнiнде бiрлескен
комиссияның қазақстандық бөлiгi
Смайылов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Әлихан Асханұлы             министрi, төраға
Тәшенов                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бақытбек Хәкiмұлы           министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетi төрағасының
орынбасары, төрағаның орынбасары
Базарқұлов                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Әбдiхалық Әбдiрайымұлы      министрлiгi Құрылыс және әскерлердi
пәтерлерге орналастыру бас басқармасының
бастығы, төрағаның орынбасары
Ыбырайымов                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қалымжан Уәлиханұлы         министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетi мемлекеттiң
қатысуымен мемлекеттiк емес заңды
тұлғалармен жұмыс басқармасының бастығы,
хатшы
Әдiлов                    - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Төлебай Ақжiгiтұлы          қорғау министрлiгiнiң Табиғат қорғауды
бақылау комитетi атмосфералық ауаны және
радиациялық жағдайды қорғауды бақылау
бөлiмiнiң бастығы
Сейтiмов                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Нұрлан Мұсатайұлы           министрлiгiнiң Тәуелсiз Мемлекеттер
Достастығы iстерi жөнiндегi департаментi
Ресей Федерациясымен ынтымақтастық
басқармасының бастығы
Қасымбеков                - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Нариман Бауыржанұлы         министрлiгi Халықаралық құқық және
мемлекеттiң мүлiктiк кұқықтарын қорғау,
шарттар мен талап-арыз жұмыстары
департаментiнiң бас маманы
Мәдиев                    - Қостанай облысы жер қатынастары
Ахмедия Жағыпарұлы          басқармасының бастығы
Дүйсенов                  - Атырау аумақтық мемлекеттiк мүлiк және
Боран Төлегенұлы            жекешелендiру комитетiнiң төрағасы
Жекеев                    - Ақтөбе облысы жер қатынастары
Мәлiк Наурызғалиұлы         облыстық басқармасының бастығы
Төреғожин                 - Қарағанды облысы бойынша жер
Оралды Тұрсынұлы            қатынастары басқармасының бастығы
Сәтбаев                   - Батыс Қазақстан облысы жер қатынастары
Әлiбек Байжанұлы            басқармасының бастығы
Сағиев                    - Ақтөбе аумақтық мемлекеттiк мүлiк және
Айбек Игiлiкұлы             жекешелендiру комитетiнiң төрағасы
Серiкопов                 - Батыс Қазақстан аумақтық мемлекеттiк
Жексенғали Сейсенұлы        мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң
төрағасы
Тәжiбаев                  - Қостанай аумақтық мемлекеттiк мүлiк және
Шарапиден Қалиұлы           жекешелендiру комитетiнiң төрағасы
Мұхтаров                  - Атырау облыстық жер қатынастары
Нұртас Мұхтарұлы            бөлiмiнiң бастығы
Гребенщиков               - Қарағанды аумақтық мемлекеттiк мүлiк
Сергей Алексеевич           және жекешелендiру комитетi төрағасының
орынбасары
Мұқашев                   - Ақтөбе облысы әкiмiнiң орынбасары
Серiкжан Шәйзадаұлы
Шаңғұтов                  - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкiмi
Серiк Тiлеулесұлы
Әмiрқасымов               - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы әкiмiнiң
Қуандық                     орынбасары
Бiкiров                   - Қарағанды облысы Приозерск қаласы
Нұрлан Нұрғазыұлы           әкiмiнiң орынбасары
Қойбақов                  - Атырау облысы Қаржы департаментi
Жоламан Койбақұлы           директорының коммуналдық меншiк
жөнiндегi орынбасары
Шыңтасова                 - Ақтөбе облысы Қаржы департаментi
Сұлупан Панақызы            директорының орынбасары
Иванов                    - Қарағанды облысы Қаржы департаментi
Виктор Николаевич           директорының коммуналдық меншiк
жөнiндегi орынбасары
Нұралиев                  - Қарағанды облысы Жұмылдыру дайындығы
Парда Тұрсынбайұлы          және төтенше жағдайлар департаментiнiң
директоры
Васимов                   - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Анатолий Шьяпович           министрлiгiнiң "Қазғарыш" ұлттық
компаниясы" акционерлiк қоғамы ғарыштық
техника арнайы конструкторлық
технологиялық бюросының бас маманы
Сапаров                   - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Ермек Тұрарұлы              министрлiгiнiң "Қазғарыш" ұлттық
компаниясы" акционерлiк қоғамы ғарыштық
техника арнайы конструкторлық
технологиялық бюросының бас маманы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 1999 года N 776
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2006 года N 489
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 16 июня 1999 года N 776 "О создании казахстанской части совместной комиссии по приему имущества, исключаемого из состава испытательных полигонов, арендуемых Российской Федерацией" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июня 2006 года N 489
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 июня 1999 года N 776
Казахстанская часть совместной комиссии по приему имущества,
исключаемого из состава испытательных полигонов, арендуемых
Российской Федерацией
Смаилов                 - вице-министр финансов Республики
Алихан Асханович          Казахстан, председатель
Ташенов                 - заместитель председателя Комитета
Бахытбек Хакимович        государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Базаркулов              - начальник Главного управления
Абдыхалык Абдраимович     строительства и расквартирования войск
Министерства обороны Республики
Казахстан, заместитель председателя
Ибраимов                - начальник управления по работе с
Калымжан Уалиханович      негосударственными юридическими лицами с
государственным участием Комитета
государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики
Казахстан, секретарь
Адилов                  - начальник отдела контроля за охраной
Толебай Акжигитович       атмосферного воздуха и радиационной
обстановкой Комитета природоохранного
контроля Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Сейтимов                - начальник управления сотрудничества с
Нурлан Мусатаевич         Российской Федерацией Департамента по
делам Содружества Независимых Государств
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Касымбеков              - главный специалист Департамента
Нариман Бауржанович       международного права и защиты
имущественных прав государства, договоров
и претензионно-исковой работы
Министерства юстиции Республики Казахстан
Мадиев                  - начальник управления земельных
Ахмедья Жагипарович       отношений Костанайской области
Дюсенов                 - председатель Атырауского территориального
Боран Тулегенович         комитета государственного имущества и
приватизации
Жекеев                  - начальник областного управления
Малик Наурызгалиевич      земельных отношений Актюбинской области
Торегожин               - начальник управления земельных отношений
Оралды Турсунович         по Карагандинской области
Сатбаев                 - начальник управления земельных
Алибек Байжанович         отношений Западно-Казахстанской области
Сагиев                  - председатель Актюбинского территориального
Айбек Игликович           комитета государственного имущества и
приватизации
Серикопов               - председатель Западно-Казахстанского
Жексенгали Сисенович      территориального комитета государственного
имущества и приватизации
Тажибаев                - председатель Костанайского территориального
Шарапиден Калиевич        комитета государственного имущества и
приватизации
Мухтаров                - начальник отдела земельных
Нуртас Мухтарович         отношений Атырауской области
Гребенщиков             - заместитель председателя Карагандинского
Сергей Алексеевич         территориального комитета государственного
имущества и приватизации
Мукашев                 - заместитель акима Актюбинской области
Серикжан Шайзадаевич
Шангутов                - аким Мугалжарского района Актюбинской
Серик Тлеулесович         области
Амиркасимов             - заместитель акима Актогайского района
Куандык                   Карагандинской области
Бикиров                 - заместитель акима города Приозерска
Нурлан Нургазыевич        Карагандинской области
Койбаков                - заместитель директора Департамента
Жоламан Койбакович        финансов по коммунальной собственности
Атырауской области
Шынтасова               - заместитель директора Департамента
Сулупан Панаевна          финансов Актюбинской области
Иванов                  - заместитель директора Департамента
Виктор Николаевич         финансов по коммунальной собственности
Карагандинской области
Нуралиев                - директор Департамента мобилизационной
Парда Турсунбаевич        подготовки и чрезвычайных ситуаций
Карагандинской области
Васимов                 - главный специалист Специального
Анатолий Шьяпович         конструкторского технологического бюро
космической техники акционерного
общества "Национальная компания
"Казкосмос" Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Сапаров                 - главный специалист Специального
Ермек Турарович           конструкторского технологического бюро
космической техники акционерного
общества "Национальная компания
"Казкосмос" Министерства образования и
науки Республики Казахстан".