Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 22 шiлдедегi N 1148 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 маусымдағы N 514 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазатомөнеркәсiп" Ұлттық атом компаниясының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 22 шiлдедегi N 1148  қаулысына  мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
3-тармақта:
екiншi абзац "уран мен оның құрамаларын" деген сөздерден кейiн "сирек кездесетiн металдарды" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы үшiншi және төртiншi абзацтармен толықтырылсын:
"сирек кездесетiн металдардың экспортын және импортын;
уранды, оның құрамаларын және сирек кездесетiн металдарды өндiру процесiн сумен қамтамасыз ету үшiн жер асты суларын барлауды және өндiрудi;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1997 года N 1148
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2006 года N 514
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1997 года N 1148 "Вопросы Национальной атомной компании "Казатомпром" следующие дополнения:
в пункте 3:
абзац второй после слов "разведки, добычи, переработки урана и его соединений" дополнить словами "редких металлов;";
дополнить абзацами третьим и четвертым следующего содержания:
"экспорт и импорт редких металлов;
разведка и добыча подземных вод для водообеспечения процесса добычи урана, его соединений и редких металлов;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан