Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 19 наурыздағы N 345 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 маусымдағы N 542 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының орнықты даму жөнiндегi кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 19 наурыздағы N 345  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 15, 186-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 13 маусымдағы
N 542 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 19 наурыздағы
N 345 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының орнықты даму жөнiндегi
кеңесiнiң құрамы
Ахметов                 - Қазақстан Республикасының
Даниал Кенжетайұлы        Премьер-Министрi, төраға
Мәсiмов                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы         Министрiнiң орынбасары - Экономика және
бюджеттiк жоспарлау министрi, төрағаның
орынбасары
Ысқақов                 - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Әбдiлдаұлы         ортаны қорғау министрi, төрағаның
орынбасары
Қарақұсова              - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлжан Жанпейiсқызы       халықты әлеуметтiк қорғау министрi,
төрағаның орынбасары
Бекниязов               - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Болат Қабыкенұлы          қорғау министрлiгi Экологиялық
проблемалар, ғылым және мониторинг
департаментiнiң директоры, хатшы
Әйтiмова                - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Бiрғаным Сарықызы         ғылым министрi
Балиева                 - Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi
Зағипа Яхияқызы
Досаев                  - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Ерболат Асқарбекұлы       сақтау министрi
Ертiсбаев               - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Ермұхамет Қабиденұлы      ақпарат министрi
Есiмов                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ахметжан Смағұлұлы        шаруашылығы министрi
Iзмұхамбетов            - Қазақстан Республикасының Энергетика
Бақтықожа Салахатдинұлы   және минералдық ресурстар министрi
Коржова                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Наталья Артемовна         министрi
Мамин                   - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Асқар Ұзақпайұлы          коммуникация министрi
Тоқаев                  - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Қасымжомарт Кемелұлы      министрi
Школьник                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Владимир Сергеевич        сауда министрi
Бурлаков                - Қазақстан Республикасының Парламентi
Леонид Николаевич         Сенатының депутаты
Нығматулин              - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Ерлан Зайроллаұлы         Мәжiлiсi Экология және табиғатты
пайдалану мәселелерi комитетiнiң төрағасы
Сәрсенбай               - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Нұрлан Алдабергенұлы      Әкiмшiлiгi Мемлекеттiк бақылау және
ұйымдастыру жұмысы бөлiмiнiң бас
мемлекеттiк инспекторы
Наймушина               - Ақмола облысы әкiмiнiң орынбасары
Ольга Вадимовна
Астанина                - "Greenwomen" үкiметтiк емес ұйымының
Лидия Александровна       директоры
Атаханова               - Қазақстан Республикасының үкiметтiк емес
Қайша Якубқызы            ұйымдары ЭкоФорумының төрайымы
Баталов                 - Қазақстан Республикасы Кәсiпкерлерiнiң
Райымбек Әнуарұлы         форумы кеңесiнiң төрағасы
Дарынов                 - "Қазақстан фермерлер одағы"
Әуезхан Камешұлы          республикалық қоғамдық бiрлестiгi
президентiнiң мiндетiн атқарушы
Жұмин                   - Қазақстан жастар конгресi атқарушы
Данат Есболұлы            директорының мiндетiн атқарушы
Жұрынов                 - Қазақстан Республикасы Ғылым
Мұрат Жұрынұлы            академиясының президентi
Кенжеғозин              - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Марат Балғожаұлы          министрлiгi Экономика институтының бас
ғылыми қызметкерi
Мұқашев                 - Қазақстан Республикасы Кәсiподақтар
Сиязбек Өнербекұлы        федерациясының төрағасы
Сафронова               - Қазақстан Республикасының орнықты дамуы
Антонина Сегизмундовна    үшiн қазақстандық табиғат пайдаланушылар
қауымдастығының президентi
Сиврюкова               - Қазақстанның үкiметтiк емес ұйымдары
Валентина Андреевна       конфедерациясының президентi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 345
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2006 года N 542
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 345 "О Совете по устойчивому развитию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 15, ст. 186) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июня 2006 года N 542
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 2004 года N 345
Состав Совета по устойчивому развитию Республики Казахстан
Ахметов                  - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Даниал Кенжетаевич         председатель
Масимов                  - Заместитель Премьер-Министра Республики
Карим Кажимканович         Казахстан - Министр экономики и бюджетного
планирования, заместитель председателя
Искаков                  - Министр охраны окружающей среды
Нурлан Абдильдаевич        Республики Казахстан, заместитель
председателя
Карагусова               - Министр труда и социальной защиты
Гульжана Джанпеисовна      населения Республики Казахстан,
заместитель председателя
Бекниязов                - директор Департамента экологических
Булат Кабыкенович          проблем, науки и мониторинга Министерства
охраны окружающей среды Республики
Казахстан, секретарь
Айтимова                 - Министр образования и науки
Бырганым Сариевна          Республики Казахстан
Балиева                  - Министр юстиции Республики Казахстан
Загипа Яхяновна
Досаев                   - Министр здравоохранения
Ерболат Аскарбекович       Республики Казахстан
Ертысбаев                - Министр культуры и информации
Ермухамет Кабидинович      Республики Казахстан
Есимов                   - Министр сельского хозяйства
Ахметжан Смагулович        Республики Казахстан
Измухамбетов             - Министр энергетики и минеральных
Бактыкожа Салахатдинович   ресурсов Республики Казахстан
Коржова                  - Министр финансов
Наталья Артемовна          Республики Казахстан
Мамин                    - Министр транспорта и коммуникаций
Аскар Узакпаевич           Республики Казахстан
Токаев                   - Министр иностранных дел
Касымжомарт Кемелевич      Республики Казахстан
Школьник                 - Министр индустрии и торговли
Владимир Сергеевич         Республики Казахстан
Бурлаков                 - депутат Сената Парламента
Леонид Николаевич          Республики Казахстан
Нигматулин               - председатель Комитета по вопросам
Ерлан Зайруллаевич         экологии и природопользования
Мажилиса Парламента Республики
Казахстан
Сарсенбай                - главный государственный инспектор
Нурлан Алдабергенович      Отдела государственного контроля и
организационной работы Администрации
Президента Республики Казахстан
Наймушина                - заместитель акима Акмолинской области
Ольга Вадимовна
Астанина                 - директор неправительственной
Лидия Александровна        организации "Greenwomen"
Атаханова                - председатель ЭкоФорума
Кайша Якубовна             неправительственных организаций
Республики Казахстан
Баталов                  - председатель Совета Форума
Райимбек Анварович         предпринимателей Республики Казахстан
Даринов                  - исполняющий обязанности президента
Ауезхан Камешевич          республиканского общественного
объединения "Союз фермеров Казахстана"
Жумин                    - исполняющий обязанности исполнительного
Данат Есболович            директора Конгресса молодежи Казахстана
Журинов                  - президент Академии наук
Мурат Журинович            Республики Казахстан
Кенжегузин               - главный научный сотрудник Института
Марат Балгужевич           экономики Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Мукашев                  - председатель Федерации профсоюзов
Сиязбек Онербекович        Республики Казахстан
Сафронова                - президент Казахстанской ассоциации
Антонина Сегизмундовна     природопользователей для устойчивого
развития Республики Казахстан
Сиврюкова                - президент Конфедерации неправительственных
Валентина Андреевна        организаций Казахстана