Ақтөбе облысының Қандыағаш қаласында қуаты 100 МВт газ турбиналық электр станциясын салу және пайдалану жобасын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 маусымдағы N 579 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 11 - 13 мамырда Ақтөбе облысына жұмыс сапары барысында берген тапсырмасын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiнiң Ақтөбе облысының Қандыағаш қаласында қуаты 100 MBт газ турбиналық электр станциясын салу жобасын iске асыру қажеттiлiгi туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қоса берiлiп отырған Ақтөбе облысының Қандыағаш қаласында қуаты 100 МВт газ турбиналық электр станциясын салу және пайдалану жобасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
3. Орталық атқарушы органдар, сондай-ақ өзге де мүдделi мемлекеттiк органдар мен ұйымдар Жоспарды iске асыру жөнiнде шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2006 жылғы 26 маусымдағы
N 579 қаулысымен
бекiтiлген
Ақтөбе облысының Қандыағаш қаласында қуаты 100 МВт газ
турбиналық электр станциясын салу және пайдалану жобасын
iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары
Р/с
N
Іс-шараның атауы
Аяқталу нысаны
Орындалуына жауаптылар
Аяқталу мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Техникалық-экономикалық
негiздеменi әзiрлеудi
ұйымдастыру және
мемлекеттiк сараптама
жүргізу
Қазақстан
Республика-
сының
Үкіметіне
есеп
Ақтөбе
облысының
әкімдігі
(жинақтау),
"Қандыағаш ГТЭС" АҚ
2006 жылғы
тамыз
2.
Ақтөбе облысының
Қандыағаш қаласында
қуаты 100 MBт газ турбиналық электр станциясын салу жобасы
бойынша "Инвестициялар
туралы" Қазақстан
Республикасының Заңында
көзделген инвестициялық
преференцияларды беру
туралы мәселенi қарау
Қазақстан
Республика-
сының
Үкіметіне
ақпарат
ИСМ
(жинақтау),
ЭМРМ, ЭБЖМ,
Қаржымині,
Ақтөбе облысының
әкімдігі,
"Қандыағаш ГТЭС" АҚ
2006 жылғы
қыркүйек
3.
"Ақтөбе облысының
Қандыағаш қаласында
қуаты 100 МВт газ
турбиналық электр
станциясын салу мен
пайдалануға арналған
концессиялық келiсiм
жасасу туралы"
Қазақстан Республикасының
Yкiметi қаулысының
жобасын әзiрлеу
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
ЭМРМ
(жинақтау),
ЭБЖМ,
Қаржымині,
ТМРА,
Ақтөбе облысының
әкімдігі,
"Қандыағаш ГТЭС" АҚ
2006 жылғы
қыркүйек
4.
"Ақтөбе облысының
Қандыағаш қаласында
қуаты 100 MBт газ
турбиналық электр
станциясын салу және
пайдалану жөнiндегi
концессиялық келiсiм
шеңберiнде мемлекеттiң
кепiлгерлiгiн беру
туралы" Қазақстан
Республикасының
Yкiметi қаулысының
жобасын әзiрлеу
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
Қаржымині,
(жинақтау),
ЭМРМ, ЭБЖМ,
Ақтөбе облысының
әкімдігі,
"Қандыағаш ГТЭС" АҚ
2006 жылғы
қыркүйек
5.
Инфрақұрылым облигацияларын шығару
және бiрiншi кезекте
жинақтаушы зейнетақы
қорлары, сондай-ақ
басқа да институционалдық
инвесторлар арасында
орналастыру жөнiндегi
жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан
Республика-
сының
Үкіметіне
ақпарат
"Қандыағаш ГТЭС" АҚ,
Ақтөбе облысының
әкімдігі
2006 жылғы
желтоқсан
6.
"Қандыағаш ГTЭC" АҚ
Қандыағаш-Мақат темiр
жол учаскелерiн электрлендiру кезiнде
энергия көздерiнiң бiрi
ретiнде белгiленсiн
Қазақстан
Республика-
сының
Үкіметіне
ақпарат
ККМ
(жинақтау),
ЭМРМ, "ҚТЖ" ҰК" АҚ, "КЕGOC" АҚ,
Ақтөбе облысының
әкімдігі,
"Қандыағаш ГТЭС" АҚ
2006 жылғы
желтоқсан
7.
Ақтөбе облысының
мұнай-газ кен орындарынан көлемi

О мерах по реализации проекта строительства и эксплуатации газотурбинной электростанции мощностью 100 МВт в городе Кандыагаш Актюбинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2006 года N 579
Во исполнение поручения Президента Республики Казахстан, данное в ходе его рабочей поездки в Актюбинскую область 11-13 мая 2005 года, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан о необходимости реализации проекта строительства газотурбинной электростанции мощностью 100 МВт в городе Кандыагаш Актюбинской области.
2. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации проекта строительства и эксплуатации газотурбинной электростанции мощностью 100 МВт в городе Кандыагаш Актюбинской области (далее - План).
3. Центральным исполнительным органам, а также иным заинтересованным государственным органам и организациям принять меры по реализации Плана.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2006 года N 579
План
мероприятий по реализации проекта строительства и эксплуатации
газотурбинной электростанции мощностью 100 МВт
в городе Кандыагаш Актюбинской области
N
п/п
Наименование
мероприятия
Форма
завершения
Ответственные
за
исполнение
Сроки
завершения
1
2
3
4
5
1.
Организовать
разработку технико-
экономического
обоснования и
проведение
государственной
экспертизы
Отчет в
Правительство
Республики
Казахстан
акимат
Актюбинской
области
(созыв),
АО
"Кандыагашская
ГТЭС"
Август
2006 г.
2.
Рассмотреть вопрос о
предоставлении
инвестиционных
преференций,
предусмотренных
Законом Республики
Казахстан "Об
инвестициях" по
проекту строительства
газотурбинной
электростанции
мощностью 100 МВт в
городе Кандыагаш
Актюбинской области
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МИТ (созыв),
МЭМР,
МЭБП,
МФ,
акимат
Актюбинской
области,
АО
"Кандыагашская
ГТЭС"
Сентябрь
2006 г.
3.
Разработать проект
постановления
Правительства
Республики Казахстан
"О заключении
концессионного
соглашения на
строительство и
эксплуатацию
газотурбинной
электростанции
мощностью 100 МВт в
городе Кандыагаш
Актюбинской области"
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭМР (созыв),
МЭБП,
МФ,
АРЕМ,
акимат
Актюбинской
области,
АО
"Кандыагашская
ГТЭС"
Сентябрь
2006 г.
4.
Разработать проект
постановления
Правительства
Республики Казахстан
"О предоставлении
поручительства
государства в рамках
концессионного
соглашения по
строительству и
эксплуатации
газотурбинной
электростанции
мощностью 100 МВт в
городе Кандыагаш
Актюбинской области"
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ (созыв),
МЭМР,
МЭБП,
акимат
Актюбинской
области,
АО
"Кандыагашская
ГТЭС"
Сентябрь
2006 г.
5.
Организовать работу
по выпуску и
размещению
инфраструктурных
облигаций, в первую
очередь, среди
накопительных
пенсионных фондов, а
также других
институциональных
инвесторов
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
АО
"Кандыагашская
ГТЭС",
акимат
Актюбинской
области
Декабрь
2006 г.
6.
Определить АО "Кандыагашская ГТЭС"
в качестве одного из
источников энергии
при электрификации
железнодорожного
участка
Кандыагаш - Макат
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МТК (созыв),
МЭМР,
АО "НК "КТЖ",
АО "KEGOC",
акимат
Актюбинской
области,
АО
"Кандыагашская
ГТЭС"
Декабрь
2006 г.
7.
Проработать вопрос о
ежегодных поставках с
2009 года попутного
газа для эксплуатационных
нужд АО
"Кандыагашская ГТЭС"

220 млн. м 3  дейiн iлеспе
газды "Қандыағаш
ГTЭC" АҚ-тың пайдалану
қажеттiлiгi үшiн 2009
жылдан бастап жыл сайынғы жеткізілімдер
туралы мәселені пысықтау
Қазақстан
Республика-
сының
Үкіметіне
ақпарат
"ҚМГ" ҰК" АҚ, Ақтөбе облысының
әкімдігі,
"Қандыағаш ГТЭС" АҚ
2006 жылғы
желтоқсан
Ескертпелер :
Қаржыминi         - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
ЭБЖМ              - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
ЭМРМ              - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
ИСМ               - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi
ККМ               - Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
ҚҚА               - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттiгi
ТМРА              - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi
"Қандыағаш        - "Қандыағаш газ турбиналық электр станциясы"
ГТЭС" АҚ            акционерлiк қоғамы
"КEGOC" АҚ        - "Электр желiлерiн басқару жөнiндегi қазақстандық компания "КEGOC" акционерлiк қоғамы
"ҚМГ" ҰК" АҚ      - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы
"ҚТЖ" ҰК" АҚ      - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы

в объеме до 220 млн. м 3  с нефтегазовых
месторождений
Актюбинской области
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
АО "НК "КМГ",
акимат
Актюбинской
области,
АО
"Кандыагашская
ГТЭС"
Декабрь
2006 г.
Примечания:
МФ                        - Министерство финансов Республики Казахстан
МЭБП                      - Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
МЭМР                      - Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
МИТ                       - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
МТК                       - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
АФН                       - Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций
АРЕМ                      - Агентство Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
АО "Кандыагашская ГТЭС"   - акционерное общество "Кандыагашская газотурбинная
электростанция"
АО "KEGOC"                - акционерное общество "Казахстанская компания по управлению
электрическими сетями "KEGOC"
АО "НК "КМГ"              - акционерное общество "Национальная компания "КазМунайГаз"
АО "НК "КТЖ"              - акционерное общество "Национальная компания
"Казахстан Темир Жолы"