Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 маусымдағы N 601 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
"1545186253" деген сандар "1605825193" деген сандармен ауыстырылсын;
"1379831174" деген сандар "1440470114" деген сандармен ауыстырылсын;
"1565732144" деген сандар "1626371282" деген сандармен ауыстырылсын;
"20545891" деген сандар "20546089" деген сандармен ауыстырылсын;
"76640187" деген сандар "76639989" деген сандармен ауыстырылсын;
"14560367" деген сандар "14560565" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
1 "Кiрiстер" бөлiмiнде:
"1545186253" деген сандар "1605825193" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Салықтық түсiмдер" санатында:
"1379831174" деген сандар "1440470114" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Табыс салығы" сыныбындағы "647577618" деген сандар "670816337" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Корпорациялық табыс салығы" iшкi сыныбындағы "647577618" деген сандар "670816337" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Қазақстан Республикасының Yкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдары - заңды тұлғалардан алынатын корпорациялық табыс салығы" ерекшелiгiндегi "100931373" деген сандар "123885661" деген сандармен ауыстырылсын;
07 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент емес заңды тұлғалардан алынатын корпорациялық табыс салығы" ерекшелiгiндегi "16508035" деген сандар "16792466" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар" сыныбындағы "637450798" деген сандар "674851019" деген сандармен ауыстырылсын;
3 "Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер" iшкi сыныбындағы "253802630" деген сандар "291202851" деген сандармен ауыстырылсын;
26 "Шикiзат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының Yкiметi белгiлейтiн тiзбе бойынша заңды тұлғалардан) түсетiн роялти" ерекшелiгiндегi "47599911" деген сандар "83263220" деген сандармен ауыстырылсын;
28 "Қазақстан Республикасының шикiзат секторы ұйымдарының (Қазақстан Республикасының Yкiметi белгiлейтiн тiзбе бойынша заңды тұлғалардың) жасалған келiсiм-шарттар бойынша өнiмдi бөлу жөнiндегi үлесi" ерекшелiгiндегi "13133276" деген сандар "14870188" деген сандармен ауыстырылсын;
II "Шығындар" бөлiмiнде:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2006 года N 601
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие изменения:
в пункте 1:
цифры "1545186253" заменить цифрами "1605825193";
цифры "1379831174" заменить цифрами "1440470114";
цифры "1565732144" заменить цифрами "1626371282";
цифры "20545891" заменить цифрами "20546089";
цифры "76640187" заменить цифрами "76639989";
цифры "14560367" заменить цифрами "14560565";
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I "Доходы":
цифры "1545186253" заменить цифрами "1605825193";
в категории 1 "Налоговые поступления":
цифры "1379831174" заменить цифрами "1440470114";
в классе 01 "Подоходный налог" цифры "647577618" заменить цифрами "670816337";
в подклассе 1 "Корпоративный подоходный налог" цифры "647577618" заменить цифрами "670816337";
в специфике 05 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-организаций сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "100931373" заменить цифрами "123885661";
в специфике 07 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "16508035" заменить цифрами "16792466";
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги" цифры "637450798" заменить цифрами "674851019";
в подклассе 3 "Поступления за использование природных и других ресурсов" цифры "253802630" заменить цифрами "291202851";
в специфике 26 "Роялти от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "47599911" заменить цифрами "83263220";
в специфике 28 "Доля Республики Казахстан по разделу продукции по заключенным контрактам от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "13133276" заменить цифрами "14870188";
в разделе II "Затраты":

"1565732144" деген сандар "1626371282" деген сандармен ауыстырылсын;
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобындағы "253288354" деген сандар "313927492" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Ресми трансферттер" iшкi функциясындағы "253288354" деген сандар "313927492" деген сандармен ауыстырылсын;
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша "253288354" деген сандар "313927492" деген сандармен ауыстырылсын;
066 "Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берiлетiн ресми трансферттер" бағдарламасындағы "100138764" деген сандар "160777902" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Шикiзат секторы ұйымдарынан түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "76961174" деген сандар "137600114" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Республикалық меншiктегi және тау-кен және өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "12560367" деген сандар "12560565" деген сандармен ауыстырылсын;
III "Операциялық сальдо" бөлiмiндегi "20545891" деген сандар "20546089" деген сандармен ауыстырылсын;
V "Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо" бөлiмiнде:
"76640187" деген сандар "76639989" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" деген жолдағы "14560367" деген сандар "14560565" деген сандармен ауыстырылсын;
6 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" санатындағы "14560367" деген сандар "14560565" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" сыныбындағы "14560367" деген сандар "14560565" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Қаржы активтерiн ел iшiнде сатудан түсетiн түсiмдер" iшкi сыныбындағы "14560367" деген сандар "14560565" деген сандармен ауыстырылсын;
03 "Республикалық меншiктегi және тау-кен әрi өңдеу салаларына жататын мемлекеттік мүлiктi жекешелендiруден түсетiн түсiмдер" ерекшелiгiндегi "12560367" деген сандар "12560565" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

цифры "1565732144" заменить цифрами "1626371282";
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты" цифры "253288354" заменить цифрами "313927492";
в подфункции 01 "Официальные трансферты" цифры "253288354" заменить цифрами "313927492";
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" цифры "253288354" заменить цифрами "313927492";
в программе 066 "Официальные трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в Национальный фонд" цифры "100138764" заменить цифрами "160777902";
в подпрограмме 101 "Официальные трансферты за счет сверхплановых налоговых поступлений от организаций сырьевого сектора" цифры "76961174" заменить цифрами "137600114";
в подпрограмме 102 "Официальные трансферты за счет сверхплановых поступлений от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "12560367" заменить цифрами "12560565";
в разделе III "Операционное сальдо" цифры "20545891" заменить цифрами "20546089";
в разделе V "Сальдо по операциям с финансовыми активами":
цифры "76640187" заменить цифрами "76639989":
в строке "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "14560367" заменить цифрами "14560565";
в категории 6 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "14560367" заменить цифрами "14560565";
в классе 01 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "14560367" заменить цифрами "14560565";
в подклассе 1 "Поступления от продажи финансовых активов внутри страны" цифры "14560367" заменить цифрами "14560565";
в специфике 03 "Поступления от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "12560367" заменить цифрами "12560565".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан