Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 7 сәуiрдегi N 257 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы N 603 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi" акционерлiк қоғамы Директорлар кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 7 сәуiрдегi N 257 қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымша:
"Палымбетов Болат Әбiлқасымұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi" деген жолдың алдынан мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Жақсыбеков Әдiлбек Рыскелдіұлы - Қазақстан Республикасының Президентi Әкiмшiлiгiнiң Басшысы, төраға".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2006 года N 257
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 603. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года N 1048.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 .
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2006 года N 257 "О составе Совета директоров акционерного общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами "Самрук" следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению:
перед строкой "Палымбетов Болат Абылкасымович - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан"
дополнить строкой следующего содержания:
"Джаксыбеков Адильбек Рыскельдинович - Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан, председатель".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан