Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1942 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 шілдедегі N 657 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1394 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы  N 1394  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қызметкерлерiнiң орташа жалақысын есептеу тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту жөнiндегi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1942  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 624-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қызметкерлердiң орташа жалақысын есептеу тәртiбi жөнiндегi нұсқаулық:
мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Жалақы арттырылған жағдайда орташа жалақыны есептеу, арттыру коэффициентiн ескере отырып, мынадай тәртiппен жүргiзiледi:
1) егер арттыру есептi кезеңде жүргiзiлсе, арттыру кезеңiнiң алдында есептелген орташа жалақы есептi кезеңнiң әрбiр айының коэффициентiне арттырылады;
2) егер арттыру есептi кезеңнен кейiн оқиға болғанға дейiн жүргiзiлсе, есептi кезеңде есептелген орташа жалақы коэффициентке арттырылады;
3) егер арттыру оқиға кезеңiнде жүргiзiлсе, орташа жалақының бiр бөлiгi лауазымдық жалақы (ставка) арттырылған күнiнен бастап көрсетiлген кезең аяқталғанға дейiн коэффициентке арттырылады.
Арттыру коэффициентi оқиға басталған айда белгiленген лауазымдық жалақыны (ставканы) арттыруға дейiн белгiленген лауазымдық жалақыға (ставкаға) бөлу жолымен есептеледi.".
2. Осы қаулы алғаш рет pecми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1942
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2006 года N 657. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1394.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2006 года N 657 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года  N 1394  (вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1942 "Об утверждении Инструкции о порядке исчисления средней заработной платы работников" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 624) следующее дополнение:
Инструкцию о порядке исчисления средней заработной платы работников, утвержденную указанным постановлением:
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. В случае повышения заработной платы исчисление средней заработной платы производится с учетом коэффициента повышения в следующем порядке:
1) если повышение произошло в расчетный период, средняя заработная плата, исчисленная за предшествующий повышению период, повышается на коэффициент каждого из месяцев расчетного периода;
2) если повышение произошло после расчетного периода до наступления события, повышается на коэффициент средняя заработная плата, исчисленная за расчетный период;
3) если повышение произошло в период события, часть средней заработной платы повышается на коэффициент с даты повышения должностного оклада (ставки) до окончания указанного периода.
Коэффициент повышения рассчитывается путем деления должностного оклада (ставки), установленного в месяце наступления события, на должностной оклад (ставку), установленного до повышения.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан