Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 12 шілдедегі N 662 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысымен  бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану ережесіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне 2006 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 500000000 (бес жүз миллион) теңге: оның ішінде 250000000 (екі жүз елу миллион) теңге бірінші кезектегі жабдықтарды сатып алуға, 200000000 (екі жүз миллион) теңге бірінші кезектегі жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық биотехнология орталығын салуды бастауға, 50000000 (елу миллион) теңге шетелде тағылымдамадан өтуге және оқу семинарларына бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдалануын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2006 года N 662
В соответствии с Правилами использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов, утвержденными  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству образования и науки Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на неотложные затраты, 500000000 (пятьсот миллионов) тенге: из них 250000000 (двести пятьдесят миллионов) тенге на приобретение первоочередного оборудования, 200000000 (двести миллионов) тенге на начало строительства Национального центра биотехнологии Республики Казахстан согласно проектно-сметной документации первой очереди, 50000000 (пятьдесят миллионов) тенге на стажировку за рубежом и учебные семинары.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан