"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 1239 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 шілдедегі N 678 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 1239 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТIНIҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң
2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 1239 Жарлығына
өзгерiс енгiзу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Республикасы мен Словакия Республикасы арасындағы Табыс пен капиталға салынатын салықтарға қатысты қосарланған салық салуды болдырмау және салық салудан жалтаруға жол бермеу туралы конвенцияға қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 1239  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 46, 501-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақта "Қаржы министрi Ерболат Асқарбекұлы Досаевқа" деген сөздер "Қаржы министрi Наталья Артемовна Коржоваға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 1239"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2006 года N 678
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 1239".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О внесении изменения в Указ Президента
Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 1239
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 1239 "О подписании Конвенции между Республикой Казахстан и Словацкой Республикой об избежании двойного налогообложения и предотвращении уклонения от налогообложения в отношении налогов на доход и капитал" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 46, ст. 501) следующее изменение:
в пункте 2 слова "Досаева Ерболата Аскарбековича - Министра финансов" заменить словами "Коржову Наталью Артемовну - Министра финансов".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Астана, Акорда, 2006 года
N __