Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 16 қазандағы N 1066 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 шілдедегі N 698 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 шілдедегі N 1055 Қаулысымен
Ескерту: Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.07.10 N 1055 Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiне  (Салық кодексi) және "Байланыс туралы " Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 5 шiлдедегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қалааралық және (немесе) халықаралық телефон байланысын ұсынғаны үшiн төлемнiң жылдық ставкаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 16 қазандағы N 1066 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 38, 504-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
кiрiспедегi "2001 жылғы 12 шiлдедегi" деген сөздер "2001 жылғы 12 маусымдағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Қалааралық және (немесе) халықаралық телефон байланысын ұсынғаны үшiн төлемнiң жылдық ставкалары жыл сайын қайта қаралады.";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қалааралық және (немесе) халықаралық телефон байланысын ұсынғаны үшiн төлемнiң жылдық ставкаларында:
"Бiр абонент үшiн айлық есептiк көрсеткiшпен төлемнiң жылдық ставкалары" деген бағандағы "1,724", "0,862" және "0,862" деген сандар "1,137", "0,568" және "0,568" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми түрде жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2004 года N 1066
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2006 года N 698. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2009 года N 1055
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.07.2009 N 1055 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Законом Республики Казахстан от 5 июля 2004 года "О связи" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2004 года N 1066 "Об утверждении годовых ставок платы за предоставление междугородной и (или) международной телефонной связи" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 38, ст. 504) следующие изменения и дополнения:
в преамбуле слова "12 июля 2001 года" заменить словами "12 июня 2001 года";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Годовые ставки платы за предоставление междугородной и (или) международной телефонной связи пересматриваются ежегодно.";
в Годовых ставках платы за предоставление междугородной и (или) международной телефонной связи, утвержденных указанным постановлением:
в графе "Годовые ставки платы в месячных расчетных показателях за одного абонента" цифры "1,724", "0,862" и "0,862" заменить цифрами "1,137", "0,568" и "0,568".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан