Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 8 шiлдедегi N 738 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 1 тамыздағы N 727 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 маусымдағы N 632 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасы заңдарының жиынтығын жасау бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 8 шiлдедегi N 738 қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасы заңдарының жиынтығын жасау бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Қосдәулетов                  - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Дулат Рашитұлы                 вице-министрi, төрағаның орынбасары
Жақселекова                  - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Ботагөз Шаймарданқызы          министрлiгiнiң Заңнама департаментi
азаматтық, әлеуметтiк-экономикалық,
қаржылық заңнама басқармасының
бастығы, хатшы
Есекеев                      - Қазақстан Республикасы
Қуаныш Бақытбекұлы             Ақпараттандыру және байланыс
агенттiгi төрағасының орынбасары
Оразалиева                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Зәбира Жандарқызы              министрлiгi Заң қызметi
департаментiнiң директоры
Ешiмова                      - Қазақстан Республикасы Экономика
Дана Ақылбекқызы               және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
заң басқармасының бастығы
Скрябин                      - "Қазақстан Республикасының Заң
Сергей Васильевич              шығару институты" жауапкершілiгi
шектеулi серiктестiгiнiң директоры
көрсетiлген құрамнан Вагапов Данияр Валерьевич, Жұмағұлов Марат Иманғалиұлы, Коржова Наталья Артемовна шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2002 года N 738
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2006 года № 727. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2010 года № 632.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.06.2010 № 632.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2002 года N 738 "Об образовании комиссии по выработке предложений по созданию Свода законов Республики Казахстан" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Комиссии по выработке предложений по созданию Свода законов Республики Казахстан:
Куставлетова              - вице-министра юстиции Республики
Дулата Рашитовича           Казахстан, заместителем председателя
Жакселекову               - начальника управления гражданского,
Ботагоз Шаймардановну       социально-экономического, финансового
законодательства Департамента
законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан, секретарем
Есекеева                  - заместителя Председателя Агентства
Куаныша Бахытбековича       Республики Казахстан по информатизации
и связи
Оразалиеву                - директора Департамента юридической
Забиру Жандаровну           службы Министерства финансов Республики
Казахстан
Ешимову                   - начальника юридического управления
Дану Акылбековну            Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Скрябина                  - директора товарищества с ограниченной
Сергея Васильевича          ответственностью "Институт
законодательства Республики Казахстан"
вывести из указанного состава: Вагапова Данияра Валерьевича, Жумагулова Марата Имангалиевича, Коржову Наталью Артемовну.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан