Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 18 шiлдедегi N 737 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 3 тамыздағы N 734 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Ақпараттық технологиялар паркi" арнайы экономикалық аймағын құру мақсатына қол жеткiзу үшiн қажеттi тауарлар номенклатурасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 18 шiлдедегi N 737  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 29, 377-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Ақпараттық технологиялар паркi" арнайы экономикалық аймағын құру мақсатына қол жеткiзу үшiн қажеттi тауарлар номенклатурасында:
"2505** Табиғи құм" деген жолдан кейін "2506** Кварц" деген жолмен толықтырылсын;
"2715 00 000 0 Битум қоспалары" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"2804**       Сутек, инерттi газдар және басқа металл еместер
2914 11 000 0 Ацетон";
"3210 00*" деген жолдан кейiн "3211 00 000 0 Дайын сиккативтер" деген жолмен толықтырылсын;
"3215** Баспа бояуы" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"3506 10 000 0 Желiмдер және адгезивтер, желiмдер немесе
адгезивтер
3506 99 000 0 түрiнде пайдалануға жарамды өнiмдер
3810 10 000 0 Металл беттерiн өңдеуге арналған препараттар,
дәнекерлеуге немесе пiсiруге арналған ұнтақтар
мен пасталар";
"3824 90 990 0" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"3903 19 000 9 Полистирол
3909 50 900 0 Полиуретандар";
"3919** Плиталар және басқа да тегiс формалар" деген жолдан кейiн "3920 20 790 0 Буып-түю үшiн пайдаланылатын пропилен полимерлерiнен жасалған жолақ" деген жолмен толықтырылсын;
"4010** Конвейерлi таспалар немесе резіңкеден жасалған жетек белдiктерi" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2005 года N 734
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2006 года N 734
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2005 года N 737 "Об утверждении номенклатуры товаров, необходимых для достижения цели создания специальной экономической зоны "Парк информационных технологий" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 29, ст. 377) следующие дополнения:
в номенклатуре товаров, необходимых для достижения цели создания специальной экономической зоны "Парк информационных технологий", утвержденной указанным постановлением:
после строки "2505** Пески природные" дополнить строкой "2506** Кварц";
после строки "2715 00 000 0 Смеси битумные" дополнить строками следующего содержания:
"2804**        Водород, газы инертные и прочие неметаллы
2914 11 000 0  Ацетон";
после строки "3210 00*" дополнить строкой "3211 00 000 0 Сиккативы готовые";
после строки "3215** Краска типографская" дополнить строками следующего содержания:
"3506 10 000 0 Клеи и адгезивы, продукты, пригодные для
3506 99 000 0  использования в качестве клеев или адгезизов
3810 10 000 0  Препараты для обработки металлических
поверхностей порошки и пасты для пайки или для
сварки";
после строки "3824 90 990 0" дополнить строками следующего содержания:
"3903 19 000 9 Полистирол
3909 50 900 0  Полиуретаны";
после строки "3919** Плиты и другие плоские формы" дополнить строкой следующего содержания "3920 20 790 0 Полоса из полимеров пропилена, используемая для упаковки";
после строки "4010** Ленты конвейерные или ремни приводные из резины" дополнить строками следующего содержания:

"4016 10 900 0 Вулканизацияланған резеңкеден жасалған
бұйымдар
4016 91 000 0
4016 99 880 9";
"4418** Ағаштан жасалған терезелер, есiктер, қалып және басқа да құрылыс бұйымдары" деген жолдан кейiн "4810 99 900 0 Қағаз және картон" деген жолмен толықтырылсын;
"4815 00 000 0 Еденге арналған жабын" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"4819 10 000 0 Қағаздан немесе картоннан жасалған жәшiктер мен
қораптар
4819 20*
4821** Жапсырмалар және этикеткалар

"4016 10 900 0 Изделия из вулканизированной резины
4016 91 000 0
4016 99 880 9";
после строки "4418** Окна, двери, опалубка и другие изделия деревянные, строительные" дополнить строкой следующего содержания "4810 99 900 0 Бумага и картон";
после строки "4815 00 000 0 Покрытия для пола" дополнить строками следующего содержания:
"4819 10 000 0 Ящики и коробки из бумаги или картона
4819 20*
4821**         Ярлыки и этикетки

4910 00 000 0 Баспа өнiмi
4911**";
"6908** Жылтыратылған, қаптауға арналған плиталар мен плиткалар және керамикалық ұқсас бұйымдар" деген жолдан кейiн "6909** Зертханалық қыш ыдыс" деген жолмен толықтырылсын;
"7011** Электрлi жарыққа немесе ұқсас бұйымдарға арналған әйнек бөлiктерi" деген жолдан кейiн "7012 00* Шыны колбалар" деген жолмен толықтырылсын;
"7016 10 000 0 Декоративтiк жұмыстарға арналған әйнек текшелер" деген жолдан кейiн "7017** Зертханалық мақсаттарға арналған шыны ыдыс" деген жолмен толықтырылсын;

4910 00 000 0  Печатная продукция
4911**";
после строки "6908** Плиты и плитки облицовочные и аналогичные изделия глазурованные, керамические" дополнить строкой "6909** Посуда керамическая лабораторная";
после строки "7011** Стеклянные части для электрического освещения или аналогичных изделий" дополнить строкой "7012 00* Стеклянные колбы";
после строки "7016 10 000 0 Кубики стеклянные для декоративных работ" дополнить строкой "7017** Посуда стеклянная для лабораторных целей";

"7019 90* Әйнек талшық және одан жасалған бұйымдар" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"7219** Болаттан жасалған илек
7220**";
"7318** Бұрандалар, болттар, гайкалар және қара металдан жасалған ұқсас бұйымдар" деген жолдан кейiн "7321** Пештер және олардың бөлшектерi" деген жолмен толықтырылсын;
"7325 99*" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"7326 19 100 0 Қара металдардан жасалған бұйымдар
7326 19 900 0
7326 90 300 0
7326 90 400 0

после строки "7019 90* Стекловолокно и изделия из него" дополнить строками следующего содержания:
"7219**        Прокат из стали
7220**";
после строки "7318** Винты, болты, гайки и аналогичные изделия, из черных металлов" дополнить строкой "7321** Печи и их части";
после строки "7325 99*" дополнить строками следующего содержания:
"7326 19 100 0 Изделия из черных металлов
7326 19 900 0
7326 90 300 0
7326 90 400 0

7326 90 500 0
7326 90 600 0
7326 90 700 0
7326 90 800 0
7326 90 910 0
7326 90 930 0
7326 90 950 0
7326 90 970 0";
"7408** Мыс сым" деген жолдан кейiн "7410** Қалыңдығы 0,15 мм-ден аспайтын мыс фольга" деген жолмен толықтырылсын;
"7409** Плиталар, табақтар және мыстан жасалған жолақшалар" деген жолдан кейiн "7415** Мыстан жасалған бұйымдар" деген жолмен толықтырылсын;
"7616** Шегелер, бұрандалар, шайбалар және алюминийден жасалған өзге бұйымдар" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

7326 90 500 0
7326 90 600 0
7326 90 700 0
7326 90 800 0
7326 90 910 0
7326 90 930 0
7326 90 950 0
7326 90 970 0";
после строки "7408** Проволока медная" дополнить строкой "7410** Фольга медная толщиной не более 0,15 мм";
после строки "7409** Плиты, листы и полосы медные" дополнить строкой "7415** Изделия из меди";
после строки "7616** Гвозди, винты, шайбы и прочие изделия из алюминия" дополнить строками следующего содержания:

"7907 00 000 0 Мырыштан жасалған бұйымдар
8001** Өңделмеген қалайы";
"8307 90 900 0" деген жолдан кейiн "8310 00 000 0 Табличкалар, әрiптер және таңбалар" деген жолмен толықтырылсын;
"8404**" деген жолдан кейiн "8405 Газ генераторлары немесе су газы генераторлары және олардың бөлшектерi" деген жолмен толықтырылсын;
"8418 99 900 0" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"8419 60 000 0   Ауаны немесе газдарды сұйылтуға арналған
машиналар
8419 89 150 0    Жартылай өткiзгiш пластиналарды тез
қыздыруға арналған қондырғылар
8419 89 200 0    Бу фазасынан жартылай өткiзгiштi
пластиналарға химиялық тұндыруға арналған
қондырғылар
8419 89 250 0    Электрондық сәуле немесе жартылай өткiзгiштi
пластиналарға тозаңдату көмегiмен бу
фазасынан физикалық тұндыруға арналған
қондырғылар

"7907 00 000 0 Изделия из цинка
8001**         Олово необработанное";
после строки "8307 90 900 0" дополнить строкой "8310 00 000 0 Таблички, буквы и символы";
после строки "8404**" дополнить строкой "8405** Газогенераторы или генераторы водяного газа и их части";
после строки "8418 99 900 0" дополнить строками следующего содержания:
"8419 60 000 0 Машины для сжижения воздуха или газов
8419891500     Установки для быстрого нагрева
полупроводниковых пластин
8419 89 200 0  Установки для химического осаждения из паровой
фазы на полупроводниковые пластины
8419 89 250 0  Установки для физического осаждения из паровой
фазы с помощью электронного луча или напыления
на полупроводниковые пластины

8419 89 300 0    Бу фазасынан металды вакуумдық тұндыруға
арналған қондырғылар
8419 89 989 0    Өнеркәсiптiк немесе зертханалық жабдық
8421 99 000 9    Сүзгiлеуге арналған жабдықтың бөлшектерi
8423 89          Өлшеуге арналған жабдық және олардың
бөлшектерi
8423 90*";
"8428 20 990 0"  деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы
жолдармен толықтырылсын:
"8428 39 930 0
8428 39 980 0";
"8431 49 800 0" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"8456**          Металдарды өңдеуге арналған жабдық және
олардың бөлшектері

8419 89 300 0  Установки для вакуумного осаждения металла из
паровой фазы
8419 89 989 0  Оборудование промышленное или лабораторное
8421 99 000 9  Части оборудование для фильтрования
8423 89*       Оборудование для взвешивания и их части
8423 90*";
после строки "8428 20 990 0" дополнить строками следующего содержания:
"8428 39 930 0
8428 39 980 0";
после строки "8431 49 800 0" дополнить строками следующего содержания:
"8456**        Оборудование для обработки металлов и их части

8473 21 900 0
8473 30*";
"8474 90 900 0" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"8475**         Шыныны жинауға, дайындауға немесе өңдеуге
арналған машиналар мен олардың бөлшектері
8477 10 100 0   Жартылай өткізгіш аспаптарды тұмшылауға
арналған жабдық және оның бөлшектері
8479 89 790 0
8485 90 800 0
8479 89 650 0   Жартылай өткізгішті монокристалдарды өсіруге
және созуға арналған қондырғылар
8479 89 700 0   Жартылай өткізгішті пластиналарға
эпитаксальды қабатты тұндыруға арналған
қондырғылар

8473 21 900 0
8473 30*";
после строки "8474 90 900 0" дополнить строками следующего содержания:
"8475**        Машины для сборки, изготовления или
обработки стекла и их части
8477 10 100 0  Оборудование для герметизации
8479 89 790 0  полупроводниковых приборов и их части
8485 90 800 0
8479 89 650 0  Установки для выращивания или вытягивания
полупроводниковых монокристаллов
8479 89 700 0  Установки для осаждения эпитаксиального слоя
на полупроводниковые пластины

8479 89 730 0   Фоторезисторды ылғалды күйдіруге, айқындауға,
жоюға немесе жартылай өткізгішті
пластиналарды немесе жазық дисплейлердің
тағандарын тазартуға арналған қондырғылар
8479 81 000 0   Машиналар мен механикалық керек-жарақтар және
олардың бөлшектерi
8479 90 970 0";
"8481 90 000 0" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"8483 20 900 0  Шариктi немесе роликтi, бiлiктерге арналған
8483 30 310 0   сырғанау подшипниктерi
8483 30 390 0

8479 89 730 0  Установки для влажного травления, проявления,
удаления фоторезистора или очистки
полупроводниковых пластин или подложек плоских
дисплеев
8479 81 000 0  Машины и механические приспособления и их части
8479 90 970 0";
после строки содержания: "8481 90 000 0" дополнить строками следующего содержания:
"8483 20 900 0 Подшипники шариковые или роликовые, скольжения
8483 30 310 0  для валов
8483 30 390 0

8526 92 900 0
8527 13*       Қабылдағыш аппаратура және оның бөлшектерi
8527 19 000 0
8527 21*
8527 29 000 0
8527 31*
8527 32*
8527 39*
8527 90 920 0
8527 90 980 0
8528**
8529**";
"8531 90 800 0" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"8532**        Конденсаторлар
8533**         Резисторлар
8534 00*       Баспа схемалары";
"8539 90 000 0" деген жолдан кейiн "8540 11 110 1" деген жолмен толықтырылсын;
"8540 11 110 9" деген жолдан кейiн "8540 11 130 1" деген жолмен толықтырылсын;
"8540 11 190 9" деген жолдан кейiн "8540 11 910 1" деген жолмен толықтырылсын;
"8540 11 910 9" деген жолдан кейiн "8540 11 990 1" деген жолмен толықтырылсын;
"8540 20 800 0" деген жолдан кейiн "8540 40 000 1" деген жолмен толықтырылсын;
"8540 40 000 9" деген жолдан кейiн "8540 50 000 1" деген жолмен толықтырылсын;
"8540 89 000 0" деген жолдан кейiн "8540 91 000 1" деген жолмен толықтырылсын;
"8540 99 000 0" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"8541**        Жартылай өткiзгiш аспаптар
8542**         Электронды схемалар, есте сақтау құрылғылары
8543 20 000 0  Электр машиналары
8543 30*
8543 89 200 0
8543 89 790 0
8543 89 950 0
8543 90 800 0";
"8544 41 100 0" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"8544 41 900 1
8544 41 900 2";
"8544 51 100 0" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"8544 51 900 1
8544 51 900 2";
"8547** Оқшаулаушы арматура" деген жолдан кейiн "8609 00 900 9 Контейнерлер" деген жолмен толықтырылсын;
"8705** Жолаушылар мен жүк тасымалдау үшiн пайдаланылатын автомобильдерден басқа, арнайы мақсаттағы автомобильдер" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"9001 10 100 0 Оптикалық талшықтар, талшықты-оптикалық
9001 10 900 1  ширақжiптер мен кәбiлдер
9001 20 000 0  Поляризацияланған материалдан жасалған табақтар
мен пластиналар
9001 90 900 0  Линзалар, призмалар, айналар және басқа да
оптикалық элементтер
9002 11 000 0
9002 19 000 0
9002 20 000 0
9002 90 900 0
9006**         Фотокамералар және олардың бөлшектерi
9007**         Кинокамералар мен  кинопроекторлар және
олардың бөлшектерi
9008**         Бейнелеу проекторлары, фотоүлкейткiштер
және олардың бөлшектерi
9009**         Фото-, термокөшiру машиналары және олардың
бөлшектерi
9010**         Фото- және кинозертханаларға арналған
аппаратура мен жабдықтар
9011**         Микроскоптар және олардың бөлшектерi
9012**
9013**         Оптикалық аспаптар мен құралдар және олардың
бөлшектерi
9015**         Геодезиялық немесе топографиялық аспаптар мен
құралдар және олардың бөлшектерi

8526 92 900 0
8527 13*       Аппаратура приемная и их части
8527 19 000 0
8527 21*
8527 29 000 0
8527 31*
8527 32*
8527 39*
8527 90 920 0
8527 90 980 0
8528**
8529**";
после строки "8531 90 800 0" дополнить строками следующего содержания:
"8532**        Конденсаторы
8533**         Резисторы
8534 00*       Схемы печатные";
после строки "8539 90 000 0" дополнить строкой "8540 11 1101";
после строки "8540 11 110 9" дополнить строкой "8540 11 1301";
после строки "8540 11 190 9" дополнить строкой "8540 11 9101";
после строки "8540 11 910 9" дополнить строкой "8540 11 9901";
после строки "8540 20 800 0" дополнить строкой "8540 40 0001";
после строки "8540 40 000 9" дополнить строкой "8540 50 0001";
после строки "8540 89 000 0" дополнить строкой "8540 91 0001";
после строки "8540 99 000 0" дополнить строками следующего содержания:
8541**         Полупроводниковые приборы
8542**         Схемы электронные, запоминающие устройства
8543 20 000 0  Машины электрические
8543 30*
8543 89 200 0
8543 89 790 0
8543 89 950 0
8543 90 800 0";
после строки "8544 41 100 0" дополнить строками следующего содержания:
"8544 41 900 1
8544 41 900 2";
после строки "8544 51 100 0" дополнить строками следующего содержания:
"8544 51 900 1
8544 51 900 2";
после строки "8547** Арматура изолирующая" дополнить строкой "8609 00 900 9 Контейнеры";
после строки "8705** Автомобили специального назначения, кроме используемых для перевозки пассажиров или грузов" дополнить строками следующего содержания:
"9001 10 100 0 Волокна оптические, жгуты и кабели волоконно-
9001 10 900 1  оптические
9001 20 000 0  Листы и пластины из поляризационного материала
9001 90 900 0  Линзы, призмы, зеркала и прочие оптические элементы
9002 11 000 0
9002 19 000 0
9002 20 000 0
9002 90 900 0
9006**         Фотокамеры и их части
9007**         Кинокамеры и кинопроекторы и их части
9008**         Проекторы изображений, фотоувеличители и их
части
9009**         Фото- термокопировальные машины и их части
9010**         Аппаратура и оборудование для фото- и
кинолабораторий
9011**         Микроскопы и их части
9012**
9013**         Приборы и инструменты оптические и их части
9015**         Приборы и инструменты геодезические или
топографические и их части

9016 00*       Таразылар және олардың бөлшектерi
9017**         Сызуға, белгiлеуге және математикалық
есептеулерге арналған құралдар мен олардың
бөлшектерi
9024**         Электронды машиналар мен құрылғылар
9025 80 910 0
9025 80 990 0";
"9026 90 900 0" деген жолдан кейiн "9027** Физикалық немесе химикалық талдауға арналған аспаптар мен аппаратура" деген жолмен толықтырылсын;
"9028** Газды, сұйықтықты немесе электр энергиясын жеткiзудi немесе өндiрудi есептегiштер" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

9016 00*       Весы и их части
9017**         Инструменты для черчения, разметки и
математических расчетов и их части
9024**         Машины и устройства, электронные
9025 80 910 0
9025 80 990 0";
после строки "9026 90 900 0" дополнить строкой "9027** Приборы и аппаратура для физического или химического анализа";
после строки "9028** Счетчики подачи или производства газа, жидкости или электроэнергии" дополнить строками следующего содержания: