Есірткі құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2006 жылға арналған мемлекеттік квотаны бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 3 тамыздағы N 735 Қаулысы
"Есірткі, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен теріс пайдаланылуына қарсы іс-қимыл шаралары туралы"»Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шілдедегі Заңының  8-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.   Қоса беріліп отырған:
1) заңды  тұлғалар  үшін  есірткі  құралдарына  2006  жылға  арналған қажеттілік есебі;
2) заңды тұлғалар үшін психотроптық заттарға 2006 жылға арналған қажеттілік есебі;
3) заңды тұлғалар үшін прекурсорларға 2006 жылға арналған қажеттілік есебі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 3 тамыздағы
N 735 қаулысымен
бекітілген
Заңды тұлғалар үшін есірткі құралдарына
2006 жылға арналған қажеттілік есебі
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N  1328  қаулысымен.
Р/сN№
Құралдың
атауы
Пайдалану мақсаттары
Жиыны
(граммен)
Медициналық
мақсаттар
үшін
(граммен)
Ғылыми-
зерттеу
және оқу
мақсаттары
үшін (граммен)
Өндірістік
мақсаттар
үшін
(граммен)
1
Героин
-
1808
-
1808
2
Дифеноксилат
-
0,8
-
0,8
3
Каннабис
-
18000
-
18000
4
Кодеин

Об утверждении государственной квоты на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2006 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2006 года N 735
В соответствии со  статьей 8  Закона Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) расчет потребности наркотических средств для юридических лиц на 2006 год;
2) расчет потребности психотропных веществ для юридических лиц на 2006 год;
3) расчет потребности прекурсоров для юридических лиц на 2006 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 августа 2006 года
N 735
Расчет потребности наркотических средств
для юридических лиц на 2006 год  <*>
Сноска. В Расчет внесены изменения постановлением Правительства РК от 29 декабря 2006 года N  1328 .
N
п/п
Наимено-
вание
средства
Цели использования
Итого
граммах)
Для
медицинс-
ких целей
(в граммах)
Для
научно-
исследова-
тельских
и учебных
целей
(в граммах)
Для
произ-
водст-
венных
целей
граммах)
1
Героин
-
1808
-
1808
2
Дифенокси-
лат
-
0,8
-
0,8
3
Каннабис
-
18000
-
18000
4
Кодеин