Мемлекеттiк органдардың мұнай секторының кәсiпорындары бойынша ақпарат беруi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 тамыздағы N 741 Қаулысы
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының 2006 жылғы 1 шiлдеден бастап жаңа жұмыс iстеу жүйесiне көшуi жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 17 наурыздағы N 177  қаулысына сәйкес, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына мұнай секторының кiрiстер түсiмдерiн талдау және олардың көлемiн болжау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мынадай мемлекеттiк органдар Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы Заңының  3-2-бабында көрсетiлген мұнай секторының кәсiпорындары бойынша ай сайын ақпарат берсiн;
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi - есептiден кейiнгi айдың 15-күнiне дейiн мұнай мен газ конденсатын өндiру көлемi бойынша (жедел ақпарат), Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi есептiден кейiнгi айдың 25-күнiне дейiн корпорациялық табыс салығының, экспортталатын шикi мұнайға, газ конденсатына рента салығының, жер қойнауын пайдаланушылар салықтары мен арнайы төлемдерi (үстеме пайдаға салынатын салық, бонустар, роялтилер, Қазақстан Республикасының өнiмдi бөлу жөнiндегi үлесi) түсiмдерiнiң сомалары, жоспарланбаған төлемдердің сомалары бойынша;
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi - есептiден кейiнгi айдың 20-күнiне дейiн экспортталатын мұнай мен газ конденсатының көлемi, құны мен бағалары бойынша;
Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi - есептiден кейiнгi айдың 30-күнiне дейiн шикi мұнай мен газ конденсатын өндiрушi кәсiпорындардың тұтастай алғанда ел бойынша және өңiрлер бөлiнiсiнде оларды өткiзетiн арналары арқылы бағалары бойынша жиынтық ақпарат.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О представлении информации государственными органами по предприятиям нефтяного сектора
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2006 года N 741
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2006 года N 177 "Об утверждении Плана мероприятий по переходу с 1 июля 2006 года на новую систему функционирования Национального фонда Республики Казахстан", в целях анализа и прогнозирования объемов поступлений доходов нефтяного сектора в Национальный фонд Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ежемесячно представлять в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан информацию по предприятиям нефтяного сектора, указанным в  статье 3 -2 Закона Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год", следующим государственным органам:
Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан - по объемам добычи нефти и газового конденсата (оперативная информация) до 15 числа месяца, следующего за отчетным;
Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан - по суммам поступлений корпоративного подоходного налога, рентного налога на экспортируемую сырую нефть, газовый конденсат, налогов и специальных платежей недропользователей (налог на сверхприбыль, бонусы, роялти, доля Республики Казахстан по разделу продукции), суммам незапланированных платежей до 25 числа месяца, следующего за отчетным;
Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан - по объемам, стоимости и ценам экспортируемой нефти и газового конденсата до 20 числа месяца, следующего за отчетным;
Агентству Республики Казахстан по статистике - сводную информацию по ценам предприятий-производителей сырой нефти и газового конденсата по каналам их реализации в целом по стране и в разрезе регионов до 30 числа месяца, следующего за отчетным.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан