Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 663 және 2003 жылғы 11 ақпандағы N 148 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 8 тамыздағы N 745 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 6 маусымдағы N 131 Жарлығын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызметтiк жеңiл автомобильдердi пайдалануды ретке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 663 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 23-24, 228-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызметтiк жеңiл автомобильдердiң тиiстiк нормативiнде:
реттiк нөмiрi 2-жолдың 3-бағанындағы "Қауiпсiздiк Кеңесiнiң хатшысы" деген сөздер "Президенттiң көмекшiсi - Қауiпсiздiк Кеңесiнiң хатшысы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.02.06. N 108 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 663 и от 11 февраля 2003 года N 148
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2006 года N 745. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 887
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях реализации  Указа Президента Республики Казахстан от 6 июня 2006 года N 131 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 663 "Об упорядочении эксплуатации служебных легковых автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 23-24, ст. 228):
в Нормативах положенности служебных легковых автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в графе 3 строки, порядковый номер 2 слова "Секретарь Совета Безопасности" заменить словами "Помощник Президента - Секретарь Совета Безопасности";
2)  (утратил силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2008 года  N 108 (вводится в действие с 1 января 2008 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан