Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 17 тамыздағы N 774 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 қыркүйектегі № 977 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.09.2013 № 977 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
1)  (Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.12.06. N 1193(қолданысқа енгізілу тәртібін  6-тармақтан қараңыз) Қаулысымен).
2) "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткiзу пункттерiнiң жұмыс iстеуiнiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 1240  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Адамдар, көлiк құралдары мен жүктер Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасынан өтетiн кезде оларды өткiзу пункттерiнде бақылауды жүргiзу тәртiбi туралы нұсқаулықта:
23-тармақта:
1) тармақшадағы "жүргiзушiлердiң еңбек ету және демалу режимiнiң есебiн тiркеу парағының," деген сөздерден кейiн "тасымалдаушының жолаушылар алдындағы азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру және/немесе автокөлiк құралдары иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру шарттарының," деген сөздермен толықтырылсын;
2) тармақшадағы "рұқсат қағазы" деген сөздерден кейiн ", тасымалдаушының жолаушылар алдындағы және/немесе көлiк құралдары иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру шарттары" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қазаннан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми түрде жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года № 774. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2013 года № 977
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.09.2013 № 977 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1)  (исключен постановлением Правительства РК от 6 декабря 2007 г. N  1193 (порядок введения в действие см. п. 6).
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2005 года N 1240 "О некоторых вопросах функционирования пунктов пропуска через государственную границу Республики Казахстан":
в Инструкции о порядке проведения контроля лиц, транспортных средств и грузов при пересечении ими Государственной границы Республики Казахстан в пунктах пропуска, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 23:
в подпункте 1) после слов "труда и отдыха водителей" дополнить словами ", договоров обязательного страхования гражданско-правовой ответственности перевозчика перед пассажирами и/или обязательного страхования гражданско-правовой ответственности владельцев автотранспортных средств,";
в подпункте 2) после слов "при отсутствии разрешения" дополнить словами ", договоров обязательного страхования гражданско-правовой ответственности перевозчика перед пассажирами и/или владельцев транспортных средств".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 октября 2006 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан