Концессиялық жобаларға қойылатын өлшемдерді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 18 тамыздағы N 783 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 542 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.07.2015 № 542 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
"Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңының  20-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берiлiп отырған концессиялық жобаларға қойылатын өлшемдер бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 18 тамыздағы
N 783 қаулысымен
бекітілген
Концессиялық жобаларға қойылатын өлшемдер
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 17 мамырдағы N 1096  Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Индустриялық-инновациялық дамуының 2003-2015 жылдарға арналған стратегиясына, мемлекеттiк және салалық бағдарламаларға сәйкестiгi.
2. Концессия шартының қолданылу мерзiмi.
3. Концессия объектiсiн концессия шартында белгiленген техника-экономикалық көрсеткiштерге дейiн жеткiзу мерзiмi.
4. Концессия шартында белгiленген көлемде тауарлар (жұмыстар мен қызметтер) өндiрудi iске асыруды бастау мерзiмi.
5. Концессионерлердiң қызметiн болжанатын мемлекеттiк қолдау көлемi мен шарттары.
6. Жаңа технологияларды тарту.
7. Концессия шарты объектiсiнiң техника-экономикалық көрсеткiштерi.
8. Концессиялық жобаға тартылатын инвестициялардың көлемi.
9. Концессиялық жобаны iске асыру үдерiсiнде жұмыспен қамтылудың өсуiн ынталандыру.
10. Қоршаған ортаны қорғау және жұмыстарды жүргiзу қауiпсiздігі саласындағы тиiстi талаптарды сақтау деңгейi.

Об утверждении критериев к концессионным проектам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2006 года № 783. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2015 года № 542
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.07.2015 № 542 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со  статьей 20 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О концессиях" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые критерии к концессионным проектам.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 августа 2006 года N 783
Критерии к концессионным проектам
1. Соответствие Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы, утвержденной  Указом Президента Республики Казахстан от 17 мая 2003 года N 1096, государственным и отраслевым программам.
2. Срок действия договора концессии.
3. Сроки доведения объекта концессии до установленных договором концессии технико-экономических показателей.
4. Сроки начала реализации производства товаров (работ и услуг) в объеме, установленном договором концессии.
5. Объем и условия предполагаемой государственной поддержки деятельности концессионеров.
6. Привлечение новых технологий.
7. Технико-экономические показатели объекта договора концессии.
8. Объем привлекаемых инвестиций в концессионный проект.
9. Стимулирование роста занятости в процессе реализации концессионного проекта.
10. Уровень соблюдения соответствующих требований в области охраны окружающей среды и безопасности ведения работ.