Д.Х.Салханов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 тамыздағы N 786 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Дәулет Хамарұлы Салханов - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ішкі әскер комитеті төрағасының орынбасары болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Салханове Д.Х.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2006 года N 786
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Салханова Даулета Хамаровича заместителем председателя Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан