Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 2 наурыздағы N 197 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 тамыздағы N 790 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 453 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Техникалық реттеу жүйесiне көшудi жүзеге асыруға арналған ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 2 наурыздағы N 197  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
Техникалық реттеу жүйесiне көшудi жүзеге асыруға арналған ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Школьник                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич           және сауда министрi, төраға
Мұхамбетов                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ғабит Мұхамбетұлы            сауда министрлiгi Техникалық реттеу
және метрология комитетiнiң төрағасы,
төрағаның орынбасары
Нұршабеков                 - Қазақстан Республикасы  Ақпараттандыру
Ризат Рахатбекұлы            және байланыс агенттiгi төрағасының
орынбасары
Белоног                    - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Анатолий Александрович       министрлiгi Мемлекеттiк
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетiнiң төрағасы
Өмiрбаев                   - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Нұрланбек Балықбайұлы        коммуникация министрлiгiнiң Көлiк
инфрақұрылымын дамыту комитетi
төрағасының орынбасары
Исаев                      - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Мұсабек                      минералдық ресурстар министрлiгi Мұнай
өнеркәсiбi департаментiнiң директоры
Қуанышбаева                - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Роза Сақтағанқызы            ақпарат министрлiгi Әкiмшiлiк-құқықтық
жұмыс департаментiнiң директоры
көрсетiлген құрамнан Mыңбаев Сауат Мұхаметбайұлы, Құсайынов Әбiлғазы Қалиақпарұлы, Жұмағалиев Асқар Куанышұлы, Байсеркин Бауыржан Сәтжанұлы, Ермұханов Әдiлша Мағрыпұлы, Боярина Людмила Васильевна, Пирогов Алексей Георгиевич шығарылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Техникалық реттеу жүйесiне көшудi жүзеге асыруға арналған ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
7-тармақта "жүзеге асырады" деген сөздерден кейiн "және қолданыстағы заңнамаға сәйкес Комиссия жүзеге асыратын қызметке дербес жауап бередi, сондай-ақ салааралық, ведомствоаралық үйлестiрудi жүзеге асырады" деген сөздермен толықтырылсын;
8-тармақ мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Хатшы Комиссияның мүшесi болып табылмайды.";

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2005 года N 197
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2006 года N 790. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года N 453
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2005 года N 197 "О создании Межведомственной комиссии для осуществления перехода на систему технического регулирования" следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Межведомственной комиссии для осуществления перехода на систему технического регулирования:
Школьника                  - Министра индустрии и торговли
Владимира Сергеевича         Республики Казахстан, председателем
Мухамбетова                - председателя Комитета по техническому
Габита Мухамбетовича         регулированию и метрологии Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, заместителем председателя
Нуршабекова                - заместителя Председателя Агентства
Ризата Рахатбековича         Республики Казахстан по информатизации
и связи
Белонога                   - председателя Комитета государственного
Анатолия Александровича      санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Омирбаева                  - заместителя председателя Комитета
Нурланбека Балыкбаевича      развития транспортной инфрастуктуры
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Исаева                     - директора Департамента нефтяной
Мусабека                     промышленности Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Куанышбаеву                - директора Департамента
Розу Сактагановну            административно-правовой работы
Министерства культуры и информации
Республики Казахстан;
вывести из указанного состава: Мынбаева Сауата Мухаметбаевича, Кусаинова Абельгази Калиакпаровича, Жумагалиева Аскара Куанышевича, Байсеркина Бауржана Сатжановича, Ермуханова Адельшу Магруповича, Боярину Людмилу Васильевну, Пирогова Алексея Георгиевича;
в Положении о Межведомственной комиссии для осуществления перехода на систему технического регулирования, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 7 после слов "ее решений" дополнить словами "и несет персональную ответственность в соответствии с действующим законодательством за деятельность, осуществляемую Комиссией, а также осуществляет межотраслевую, межведомственную координацию";
пункт 8 дополнить предложением следующего содержания:
"Секретарь не является членом Комиссии.";

10-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Комиссия отырыстарының өткiзiлу нәтижелерi бойынша барлық мүшелерi мiндеттi түрде қол қоятын хаттама жасалады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

подпункт 2) пункта 10 изложить в следующей редакции:
"2) По результатам проведения заседаний Комиссии составляется протокол, подписываемый в обязательном порядке всеми членами.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан