Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 812 Қаулысы
"Байқоңыр" кешенi объектiлерi мен мүлкiнiң техникалық жай-күйiн және пайдалану перспективаларын кешендi бағалауға байланысты зерттеу жұмыстарын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар кешенiн өткiзу және "Байқоңыр" ғарыш айлағында кәсiпорын ресурстарын жоспарлаудың ақпараттық жүйесiн (ERP) енгiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiне 2006 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен "Байқоңыр" кешенi бойынша зерттеу жұмыстарының бастапқы кезеңiн жүргiзу үшiн 200000000 (екi жүз миллион) теңге және "Байқоңыр" ғарыш айлағында кәсiпорын ресурстарын жоспарлаудың ақпараттық жүйесiн (ERP) енгiзу жөнiндегi пилоттық жобаны орындау үшiн 100000000 (бip жүз миллион) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 812
В целях проведения комплекса мероприятий по реализации исследовательских работ, связанных с комплексной оценкой технического состояния и перспектив использования объектов и имущества комплекса "Байконур", и внедрения информационной системы планирования ресурсов предприятия (ERP) на космодроме "Байконур" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству образования и науки Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на неотложные затраты, 200000000 (двести миллионов) тенге для проведения начального этапа исследовательских работ по комплексу "Байконур" и 100000000 (сто миллионов) тенге для выполнения пилотного проекта по внедрению информационной системы планирования ресурсов предприятия (ERP) на космодроме "Байконур".
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан