"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2007 - 2009 жылдарға арналған кепiлдендiрiлген трансферт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 824 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2007 - 2009 жылдарға арналған кепiлдендiрiлген трансферт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2007-2009 жылдарға
арналған кепiлдендiрiлген трансферт туралы
Осы Заң 2007-2009 жылдарға арналған үш жылдық мерзiмге жылдар бойынша бөлiне отырып, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан республикалық бюджетке кепiлдендiрiлген трансферт көлемiн айқындайды.
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепiлдендiрiлген трансферттiң көлемi.
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының 2007-2009 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепiлдендiрiлген трансферттi мынадай мөлшерде белгiленсiн:
2007 жыл - 301 715 681 мың теңге;
2008 жыл - 341 430 640 мың теңге;
2009 жыл - 337 027 071 мың теңге.
2-бап. Осы Заң 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2007-2009 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 824
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2007-2009 годы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О гарантированном трансферте из Национального фонда
Республики Казахстан на 2007-2009 годы
Настоящий Закон определяет размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на период 2007-2009 годов.
Статья 1. Размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан.
Утвердить размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2007-2009 годы в следующих размерах:
2007 год - 301 715 681 тысяч тенге;
2008 год - 341 430 640 тысяч тенге;
2009 год - 337 027 071 тысяч тенге.
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2007 года.
Президент
Республики Казахстан