"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қантардағы N 1284 Жарлығына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 қыркүйектегі N 831 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 Жарлығына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
мiндетiн атқарушы
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТIНIҢ ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 14 қаңтардағы N 1284 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН :
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджетi және Ұлттық "Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығына  мынадай толықтырулар енгізiлсiн:
1-тармақ мынадай мазмұндағы бесiншi абзацпен толықтырылсын:
"атқарылатын лауазымдарына қарай Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қызметiн реттеу агенттiгiнiң қызметкерлерiне белгiленетiн лауазымдық жалақыларды есептеу үшiн түзету коэффициентiн ескере отырып, базалық лауазымдық жалақыға қолданылатын коэффициенттердi, сондай-ақ лауазымдық сараланған жалақыларды есептеу үшін лауазымдық жалақыға қолданылатын коэффициенттердi;";
2-тармақтың бiрiншi абзацында "4" деген цифрдан кейiн ", 4-1" деген цифрлармен толықтырылсын;
3-тармақта:
1) және 6) тармақшаларда "мекемелерiнiң", "мекемелерi" деген сөздерден кейiн тиiсiнше ", Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қызметiн реттеу агенттiгiнiң", "Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қызметін реттеу агенттiгi" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қызметiн реттеу агенттiгiнiң қызметкерлерiне еңбекақы төлеу қоры: лауазымдық сараланған жалақыға; жылына екi лауазымдық сараланған жалақы мөлшерiнде сауықтыру үшiн жәрдемақыларға; орталық аппараттың әкiмшiлiк мемлекеттiк қызметшiлерiне сыйлықақы беру үшiн жылына екi лауазымдық сараланған жалақыға негiзделе отырып айқындалады;";
мынадай мазмұндағы 6-1) тармақшамен толықтырылсын:
"6-1) Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қызметiн реттеу агенттiгi қызметкерлерiнiң лауазымдық сараланған жалақылары мемлекеттiк саяси қызметшілер үшiн олардың атқаратын лауазымдарына қарай және атқаратын лауазымдарының мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлер үшiн лауазымдар санаттарының топтарына жатқызылуына және мемлекеттiк қызмет стажына қарай олардың лауазымдық жалақыларын және сауықтыру жәрдемақыларын есептеу үшiн бекiтiлген тиiстi коэффициенттердi түзету коэффициентiн және олардың лауазымдық сараланған жалақыларын есептеу үшiн бекiтiлген тиiстi коэффициенттердi ескере отырып, базалық лауазымдық жалақы мөлшерiне көбейту жолымен айқындалады";
осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес 4-1-қосымшамен толықтырылсын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2006 жылғы "___"_____
N  Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2006 года N 831
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О внесении дополнений в Указ Президента
Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан" следующие дополнения:
пункт 1 дополнить абзацем пятым следующего содержания:
"коэффициентов, применяемых к базовому должностному окладу, с учетом поправочного коэффициента для исчисления должностных окладов, а также коэффициентов, применяемых к должностному окладу для исчисления должностных дифференцированных окладов, устанавливаемых работникам Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы в зависимости от занимаемых должностей;";
в абзаце первом пункта 2 после цифры "4" дополнить цифрами ", 4-1";
в пункте 3:
в подпунктах 1) и 6) после слов "послов и работников" дополнить словами "Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы";
дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) фонд оплаты труда работников Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы определяется исходя из: должностных дифференцированных окладов; пособий для оздоровления в размере двух должностных дифференцированных окладов в год; двух должностных дифференцированных окладов в год для премирования административных государственных служащих центрального аппарата;";
дополнить подпунктом 6-1) следующего содержания:
"6-1) должностные дифференцированные оклады работников Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы определяются путем умножения соответствующих коэффициентов, утвержденных для исчисления их должностных окладов и пособий для оздоровления, в зависимости от занимаемых должностей для политических государственных служащих и в зависимости от отнесения занимаемых должностей к группам категорий должностей для административных государственных служащих и стажа государственной службы, на размер базового должностного оклада с учетом поправочного коэффициента и соответствующих коэффициентов, утвержденных для исчисления их должностных дифференцированных окладов";
дополнить приложением 4-1 согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Астана, Акорда,   2006 года
N __
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от "__" _____ 2006 года
N __
ПРИЛОЖЕНИЕ 4-1
к Указу Президента
Республики Казахстан