Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 228 және 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 235 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 5 қыркүйектегі N 843 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасының кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлiмiнде:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
02 "Қаржылық қызмет" iшкi функциясында:
600 "Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қызметiн реттеу агенттiгi" әкiмшiсi бойынша:
001 "Алматы қаласындағы өңiрлiк қаржы орталығының қызметiн реттеу жөнiндегi уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша:
001 "Орталық органның аппараты" кiшi бағдарламасы бойынша "727974" деген сандар "1352260" деген сандармен ауыстырылсын;
009 "Мемлекеттiк органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру" кiшi бағдарламасы бойынша "678066" деген сандар "53780" деген сандармен ауыстырылсын.
2) "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 368-1-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолдың бiрiншi абзацындағы "Үй-жайды жалдау ақысын төлеу." деген сөздерден кейін "Әкімшілік ғимарат сатып алу." деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 4-жолдағы "Кабинеттердi" деген сөз "Автокөлiк, кабинеттердi" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 5-жолда:
"Ақпараттық жүйелердi" деген сөздер "Бағдарламалық өнiмдердi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiк тiлдегi құжаттармен жұмыс iстеу үшiн бағдарламалық өнiмдер сатып алу, бағдарламалық қамтамасыз етудi жаңарту. Агенттiктiң жабдығы мен желiлерiне, серверлiк үй-жай жүйелерiн, телекоммуникациялық және басқа да жабдықтарға техникалық және жүйелiк қызмет көрсету. Ақпараттық қауiпсiздiк бойынша бағдарламалық өнiмдердi алу және сүйемелдеу" деген сөздер "Бағдарламалық өнiмдер сатып алу" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Есептеу" деген сөз "Жүйелiк және техникалық қызмет көрсету жөнiндегi қызметтердi сатып алу, есептеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
"активтi желiлiк" деген сөздер "перифериялық" деген сөздермен ауыстырылсын;
"қосалқы бөлшектер" деген сөздер алынып тасталсын;
"Жабдықты бөлшектеу/монтаждау бойынша қызметтер, жөндеу, жабдықты жеткiзу бойынша iлеспе қызметтер алу" деген сөздер алынып тасталсын;
"және VPDN" деген сөздер алынып тасталсын;
"Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер" деген 7-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 и от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2006 года N 843
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 02 "Финансовая деятельность":
по администратору 600 "Агентство Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы":
по программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы":
по подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "727974" заменить цифрами "1352260";
по подпрограмме 009 "Материально-техническое оснащение государственных органов" цифры "678066" заменить цифрами "53780";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год":
в приложении 368-1 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
в абзаце первом строки, порядковый номер 2, после слов "Оплата аренды помещения." дополнить словами "Приобретение административного здания.";
в строке, порядковый номер 4 после слова "Приобретение" дополнить словом "автотранспорта,";
в строке, порядковый номер 5:
слова "информационных систем" заменить словами "программных продуктов";
слова "для работы с документами на государственном языке, обновление программного обеспечения. Техническое и системное обслуживание оборудования и сетей, систем серверного помещения, телекоммуникационного и другого оборудования Агентства. Приобретение и сопровождение программных продуктов по информационной безопасности" исключить;
перед словами "Приобретение вычислительной техники" дополнить словами "Получение услуг по системному и техническому обслуживанию.";
слова "активного сетевого" заменить словом "периферийного";
слова ", запасных частей" исключить;
слова "Получение услуг по демонтажу/монтажу оборудования, сопутствующих услуг по ремонту, доставке оборудования." исключить;
слова "и VPDN" исключить;
в пункте 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":