Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 31 мамырдағы N 485 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қыркүйектегі N 844 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Республикалық бюджеттен қаражат алатын бiлiм беру ұйымдарында кәсіптік орта бiлiмдi, кәсiптiк жоғары бiлiмдi, жоғары оқу орындарында және ғылыми ұйымдарда жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлауға 2006/2007 оқу жылына арналған мемлекеттік бiлiм беру тапсырыстарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 31 мамырдағы N 485  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2006 ж., N 20, 198-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық бюджеттен қаражат алатын бiлiм беру ұйымдарында кәсiптiк орта бiлiмдi мамандар даярлауға 2006/2007 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысында:
"Бiлiм беру ұйымдарын бюджеттен қаржыландыру арқылы ұстау" деген бөлiмде:
"Өнер мекемелерiнiң 2 сатысы" деген тарауда:
3-бағанда:
0606002 кодында "10" деген сандар "5" деген санмен ауыстырылсын;
0607002 кодында "10" деген сандар "5" деген санмен ауыстырылсын;
0640002 кодында "10" деген сандар "20" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Кәсiптiк жоғары бiлiмдi мамандар даярлауға 2006/2007 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысында:
"Қазақстан-Британ         200     158,1        316,3
техникалық универ-
ситетiнде студент-
терді оқытуға                                            ";
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Тәжiкстан                 91       х             х
Республикасы
азаматтарының iшiнен
студенттерді оқытуға
Қырғыз Республикасы         34      х             х
азаматтарының iшiнен
студенттердi оқытуға                                      ";
3-бағанда:
"Жоғары оқу                1825    40,9         132,58
орындарының дайындық
бөлiмдерінде тыңдау-
шыларды оқытуға                                          "
деген жолда "1825" деген сандар "1700" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2006 года N 485
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2006 года N 844
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2006 года N 485 "Об утверждении государственных образовательных заказов на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием в организациях образования, получающих средства из республиканского бюджета, с высшим профессиональным образованием, с послевузовским профессиональным образованием в высших учебных заведениях и научных организациях на 2006/2007 учебный год" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 20, ст. 198) следующие изменения и дополнение:
1) в Государственном образовательном заказе на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием в организациях образования, получающих средства из республиканского бюджета, на 2006/2007 учебный год, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Через бюджетное финансирование содержания организаций образования":
в главе "2 ступень учреждений искусств":
в графе 3:
в коде 0606002 цифры "10" заменить цифрой "5";
в коде 0607002 цифры "10" заменить цифрой "5";
в коде 0640002 цифры "10" заменить цифрами "20";
2) в Государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с высшим профессиональным образованием на 2006/2007 учебный год, утвержденном указанным постановлением:
после строки:
"На обучение студен-        200             158,1    316,3
тов в Казахстанско-
Британском техни-
ческом университете                                         ";
дополнить строками следующего содержания:
"На обучение студентов      91               х        х
из числа граждан
Республики Таджикистан
На обучение студентов из    34               х        х
числа граждан
Кыргызской Республики                                       ";
в графе 3 строки:
"На обучение слушателей     1825             40,9    132,58
подготовительных
отделений вузов,                                             "
цифры "1825" заменить цифрами "1700".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан