"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 Жарлығына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 қыркүйектегі N 853 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 Жарлығына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТIНІҢ
ЖАРЛЫFЫ
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы  N 1284 Жарлығына толықтырулар енгiзу туралы  ҚАУЛЫ ЕТЕМIН :
1. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджетi және Ұлттық Банкiнің сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2004 ж., N 19, 234-құжат; N 33, 439-құжат; 2005 ж., N 27, 329-құжат; N 30, 380-құжат; 2006 ж., N 23, 229-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
2-тармақтың бiрiншi абзацы "30" деген цифрлардан кейiн ", 32" деген цифрлармен толықтырылсын;
осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес 32-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы Жарлық 2006 жылғы 1 қарашадан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнің
2006 жылғы "__"______
N___Жарлығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2004 жылғы 17 қаңтардағы
N 1284 Жарлығына
32-қосымша
Ipi салық төлеушілерден түсетiн салықтық
түсiмдердi тексеруді жүзеге асыратын мамандандырылған
бөлiм қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларын
(ставкаларын) есептеуге арналған арнайы коэффициенттер
Мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымдар санаттарының тiзбесiне сәйкес санаты
Арнайы коэффициент мөлшерi
С-5
10
С-6
9
С-9
8

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2006 года N 853
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О внесении дополнений в Указ Президента
Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 19, ст. 234; N 33, ст. 439; 2005 г., N 27, ст. 329; N 30, ст. 380; 2006 г., N 23, ст. 229) следующие дополнения:
абзац первый пункта 2 дополнить цифрами ", 32";
дополнить приложением 32 согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие с 1 ноября 2006 года.
Президент
Республики Казахстан
Астана, Акорда, _______ 2006 года
N ___
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от _____________
N _____
Приложение 32
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 17 января 2004 года N 1284
Специальные коэффициенты для исчисления должностных
окладов (ставок) работников специализированного отдела,
осуществляющего проверки налоговых поступлений
от крупнейших налогоплательщиков
Категория в
соответствии с
Перечнем категорий
административных
государственных
должностей
Размер специального
коэффициента
С-5
10
С-6
9
С-9
8