Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қыркүйектегі N 861 Қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы  1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақ әуендерi" акционерлiк қоғамы 2006 жылға арналған сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар Бейбiтшiлік және келiсiм сарайының мерекелiк концертiн өткiзу жөнiндегi қызметтердi көрсетушi, "Заман-Ту" акционерлiк қоғамы Бейбiтшiлiк және келiсiм сарайының экспозициясын жасау және көркем безендiру жөнiндегi қызметтердi көрсетушi болып белгіленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) осы қаулының 1-тармағында көрсетілген заңды тұлғалармен қызметтердi мемлекеттiк сатып алу туралы шарт жасасуды;
2) қызметтердi мемлекеттiк сатып алу үшiн осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын қаражатты оңтайлы және тиiмдi жұмсау қағидатын сақтауды, сондай-ақ "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабының 3 және 4-тармақтарын орындауды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де, шаралар қабылдауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2006 года N 861
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить акционерное общество "Қазақ әуендері" поставщиком услуг по проведению праздничного концерта, посвященного открытию Дворца мира и согласия, акционерное общество "Заман-Ту" поставщиком услуг по созданию экспозиции и художественному оформлению Дворца мира и согласия, закупка которых имеет важное стратегическое значение на 2006 год.
2. Министерству культуры и информации Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) заключение договора о государственных закупках услуг с юридическими лицами, указанными в пункте 1 настоящего постановления;
2) соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования средств, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок услуг, а также выполнение пунктов 3 и 4 статьи 21 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках";
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан