Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 қыркүйектегі N 884 Қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы  1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Зеленстрой" HC фирмасы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi Қазақстан Республикасы Президентiнiң Астана қаласындағы "Шағала" резиденциясының объектілерiн (бұдан әрi - объектiлер) салу бойынша 2006 жылға арналған сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi жұмыстарды берушi болып белгіленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген заңды тұлғамен объектiлердi салу жөнiнде жұмыстарды мемлекеттiк сатып алу туралы шарт жасасуды;
2) ақшаны оңтайлы және тиiмдi жұмсау қағидатын, сондай-ақ "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабының 3 және 4-тармақтарын сақтауды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2006 года N 884
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить товарищество с ограниченной ответственностью "Фирма "Зеленстрой" НС" поставщиком работ по строительству объектов резиденции Президента Республики Казахстан "Шағала" в городе Астане (далее - объекты), закупка которых имеет важное стратегическое значение на 2006 год.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) заключение договора о государственных закупках работ по строительству объектов с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления;
2) соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, а также пунктов 3 и 4 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках";
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Mинистр
Республики Казахстан