"90 пәтерлі жатақхана" объектісінің инженерлік желілері мен трансформаторлық шағын станциясын республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 қыркүйектегі N 888 Қаулысы
"Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ   ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімінің қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының теңгерімінен Бауыржан Момышұлы даңғылы, 6/2 мекен-жайында орналасқан "90 пәтерлі жатақхана" объектісінің инженерлік желілері мен трансформаторлық шағын станциясын республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен және Астана қаласының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен инженерлік желілер мен трасформаторлық шағын станцияны қабылдап алу-беру бойынша қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы»20 қыркүйектегі
N 888 қаулысына қосымша
Республикалық меншіктен
Астана қаласының коммуналдық меншігіне берілетін
90 пәтерлі жатақхана объектісінің инженерлік желілері
мен трасформаторлық шағын станциясының   тізбесі
р/с
N №
Атауы Негізгі көрсеткіштер Теңгерімдік құны, теңгемен

О передаче инженерных сетей и трансформаторной подстанции объекта "Общежитие на 90 квартир" из республиканской собственности в коммунальную собственность города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2006 года N 888
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима города Астаны о передаче из республиканской собственности с баланса Управления делами Президента Республики Казахстан инженерных сетей и трансформаторной подстанции объекта "Общежитие на 90 квартир", расположенного по адресу: проспект Бауыржана Момышулы, 6/2, в коммунальную собственность города Астаны согласно приложению.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматом города Астаны в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче инженерных сетей и трансформаторной подстанции.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 сентября 2006 года N 888
Перечень инженерных сетей и трансформаторной
подстанции объекта "Общежитие на 90 квартир",
передаваемых из республиканской собственности
в коммунальную собственность города Астаны
N
п/
п
Наименование Основные
показатели
Балансовая
стоимость
в тенге