Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі N 904 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 тамыздағы № 527 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2021 № 527 қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiне (Салық кодексi), "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне кәсiпкерлiк мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 31 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) Ескерту. 1) тармақшасының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1349 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен ;
2) "Акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiн акциз таңбаларымен таңбалау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 тамыздағы N 792 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 32, 320-құжат):
тақырыбындағы және мәтiнiндегi "Акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiн" деген сөздер "Темекi бұйымдарын және құрамында темекi бар өзге де бұйымдарды" деген сөздермен ауыстырылсын;
мәтiнiндегi "Алкоголь өнiмдерi мен", "алкоголь өнiмдерiн және", "алкоголь өнiмдерi мен" деген сөздер алынып тасталсын;
1 және 3-тармақтар алынып тасталсын;
7-тармақтағы "алкоголь өнiмдерi бойынша 2003 жылғы 10 тамыздағы және", "2001 жылғы үлгiдегi алкоголь өнiмдерiне акциз таңбаларының және" деген сөздер алынып тасталсын;
8-тармақ алынып тасталсын;
3) Ескерту. 1) тармақшасының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1349 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года N 904. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2021 года № 527,
Сноска. Утратило силу Постановлением Правительства РК от 05.08.2021 № 527 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 31 января 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предпринимательства" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) (утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1349 (вводится в действие с 01.01.2009);
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2003 года N 792 "О маркировке отдельных видов подакцизных товаров акцизными марками" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 32, ст. 320):
в заголовке и в тексте слова "отдельных видов подакцизных товаров" заменить словами "табачных изделий и прочих изделий, содержащих табак,";
в тексте слова "алкогольной продукции", "алкогольной продукции и", "алкогольная продукция и", исключить;
пункты 1 и 3 исключить;
в пункте 7 слова "акцизных марок на алкогольную продукцию образца 2001 года и", "на 10 августа 2003 года по алкогольной продукции и" исключить;
пункт 8 исключить;
3) (утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1349 (вводится в действие с 01.01.2009) .
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан